MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Habiba73
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Judit
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Judy
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
anna
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Fareo
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Ferrero
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Reuskaster
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
piramid
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Beatrix
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_lcapBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_voting_barBEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN I_vote_rcap 
Március 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN

Go down 
+3
klarita
ccccc
Monka
7 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 5:26 pm

Hát, hogy a jeget megtörjem talán kezdeném én. MI HOZOTT ENGEM EGYIPTOMBAN Question jobban mondva nem is mi, hanem ki? a férjem. Szóval a szivem, igen a szerelem mint a magyar nők megannyiját.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
ccccc

ccccc


Hozzászólások száma : 3
Location : varad
Registration date : 2009. Jan. 06.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 9:58 am

meghatott amit írtál!! Sad kívánom neked, hogy otthonra lelj ott ahol a szerelmed van! barátod cyclops
Vissza az elejére Go down
klarita

klarita


Hozzászólások száma : 9
Age : 52
Location : cairo
Registration date : 2009. Jan. 06.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:29 pm

gondolom mindanyiunkat a szerelem hozot ide I love you
Vissza az elejére Go down
Habiba73

Habiba73


Hozzászólások száma : 74
Age : 50
Location : Mind kettő M-E
Registration date : 2009. Jan. 20.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzer. Jan. 21, 2009 12:48 am

Engem a szerelem vitt egyiptomba tényleg, de azért vannak akik csak nyaralni mennek.Igaz születésem óta imádtam egyiptomot, de soha nem gondoltam volna, hogy a férjem egyiptomi lesz.Az lett, és nem bántam meg, mert nagyon jó ember.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN MOHAMEDBAHABEK_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: bemutatkozás   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 7:34 pm

t


A hozzászólást katakomba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 9:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 8:00 pm

katakomba írta:
Üdvözlöm a fórum tagjait. Már 1 éve vagyok itt, itt dolgozik a férjem, és 6 éves fiam itt jár iskolába. Szívesen beszélgetnék magyarokkal interneten, vagy akár személyesen is. Skype, msn van
Gila

Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, kedves Gila lassan egyre többen lesszünk cheers
A messenger Id majd elküldöm privibe
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 3:53 pm

katakomba írta:
Üdvözlöm a fórum tagjait. Már 1 éve vagyok itt, itt dolgozik a férjem, és 6 éves fiam itt jár iskolába. Szívesen beszélgetnék magyarokkal interneten, vagy akár személyesen is. Skype, msn van
Gila

Nagyon aranyosak vagytok a képen. Gratulálok a boldog családi életetekhez! Én már régóta levelezek egy Tantában élő baráttal, de nagyon jó látni, olvasni, hogy ebben a csodálatos országban - hol nincsenek nehézségek? - magyarok is megtalálták a boldogságukat! Üdv Neked és a családodnak! flower
piramid
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 5:24 pm

piramid írta:
katakomba írta:
Üdvözlöm a fórum tagjait. Már 1 éve vagyok itt, itt dolgozik a férjem, és 6 éves fiam itt jár iskolába. Szívesen beszélgetnék magyarokkal interneten, vagy akár személyesen is. Skype, msn van
Gila

Nagyon aranyosak vagytok a képen. Gratulálok a boldog családi életetekhez! Én már régóta levelezek egy Tantában élő baráttal, de nagyon jó látni, olvasni, hogy ebben a csodálatos országban - hol nincsenek nehézségek? - magyarok is megtalálták a boldogságukat! Üdv Neked és a családodnak! flower
piramid

Üdvözölek körünkben kedves Piramid flower , remélem máskor is benézel Wink
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 6:22 pm

Admin írta:
piramid írta:
katakomba írta:
Üdvözlöm a fórum tagjait. Már 1 éve vagyok itt, itt dolgozik a férjem, és 6 éves fiam itt jár iskolába. Szívesen beszélgetnék magyarokkal interneten, vagy akár személyesen is. Skype, msn van
Gila

Nagyon aranyosak vagytok a képen. Gratulálok a boldog családi életetekhez! Én már régóta levelezek egy Tantában élő baráttal, de nagyon jó látni, olvasni, hogy ebben a csodálatos országban - hol nincsenek nehézségek? - magyarok is megtalálták a boldogságukat! Üdv Neked és a családodnak! flower
piramid

Üdvözölek körünkben kedves Piramid flower , remélem máskor is benézel Wink

Én is nagyon sok szeretettel köszöntök mindenkit és köszönöm ezt a kedves fogadtatást. Az ottani élményeket olvasva sűrűn fogok jönni Hozzátok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 6:28 pm

Habiba73 írta:
Engem a szerelem vitt egyiptomba tényleg, de azért vannak akik csak nyaralni mennek.Igaz születésem óta imádtam egyiptomot, de soha nem gondoltam volna, hogy a férjem egyiptomi lesz.Az lett, és nem bántam meg, mert nagyon jó ember.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN MOHAMEDBAHABEK_www.kepfeltoltes.hu_

Azt gondolom, hogy a kép nem katakombáékat ábrázolja, - hanem a Habiba73 Családot! / Még gyakorolnom kell az eligazodást itt:-) / Ezért Tőlük is elnézést kérek, katakombától is. flower
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 12:30 pm

Semmi gond, szerintem mindenki ertette kire gondolsz, tovabbi kellemes napot sunny
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 2:08 pm

Admin írta:
Semmi gond, szerintem mindenki ertette kire gondolsz, tovabbi kellemes napot sunny

Köszönöm szépen, s bár tudom, hogy a péntek a szabadnap, mindenkinek kellemes hétvégét kívánok! sunny Smile
Vissza az elejére Go down
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 43
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 2:14 pm

hat erdekes engem repulo hozott ide lol! flower flower flower bocsike Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Mi hozott ide ?   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 8:42 pm

Very Happy ez tetszett ! Engem is a repülő hozott ide, na meg a kényszer, és alig várom, mikor visz el. Sad
Vissza az elejére Go down
mona




Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2009. Apr. 29.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2009 11:36 pm

sziasztok, még csak ismerkedem ezzel az oldallal de nagyon örülök, hogy létezik. én nem egyiptomban élek de nemsokára utazom oda...persze engem is a szerelem visz:) ott lesz az esküvőm:) és már nagyon várom.
Vissza az elejére Go down
piramid




Hozzászólások száma : 11
Location : Hungary
Registration date : 2009. Mar. 10.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 8:31 pm

mona írta:
sziasztok, még csak ismerkedem ezzel az oldallal de nagyon örülök, hogy létezik. én nem egyiptomban élek de nemsokára utazom oda...persze engem is a szerelem visz:) ott lesz az esküvőm:) és már nagyon várom.

Szia Mona! Smile

Ajánlok egy oldalt, ahol nagyon sok információt kaphatsz Egyiptomról. farao

Gratulálok Nektek és sok boldogságot kívánok! queen


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 03, 2009 9:34 pm-kor. (Reason for editing : Admin)
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 9:26 pm

mona írta:
sziasztok, még csak ismerkedem ezzel az oldallal de nagyon örülök, hogy létezik. én nem egyiptomban élek de nemsokára utazom oda...persze engem is a szerelem visz:) ott lesz az esküvőm:) és már nagyon várom.

Isten hozott korunkben. Gratulalok nektek es sok boldogsagot kivanok, barhol fogtok elni. cheers
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Empty
TémanyitásTárgy: Re: BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN   BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BEMUTATKOZÁS AVAGY MI HOZOTT MINKET EGYIPTOMBAN
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bemutatkozás
» bemutatkozas
» bemutatkozás
» Korházak Egyiptomban
» Templomok Egyiptomban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: