MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Habiba73
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Judit
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Judy
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
anna
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Fareo
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Ferrero
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Reuskaster
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
piramid
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Beatrix
Sziasztok! - Page 2 I_vote_lcapSziasztok! - Page 2 I_voting_barSziasztok! - Page 2 I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Sziasztok!

Go down 
+7
hnockh
adriennrus
Judit
Reuskaster
Judy
Monka
coucou
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 11:05 pm

Kairo Smile akkor lehet majd talalkozunk! Remjuk mar jobb korulmenyek kozott.
Vegre valaki erre is jon cheers


Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 7:56 pm

adriennrus írta:
Sziasztok!!

Adrienn vagyok, és új a fórumon, nagyon örülök, hogy létezik ez az oldal, és hogy még aktivitás is észlelhető! Szeretnék kiköltözni idén, augusztus környékén, itthon hagyni mindent és elmenni. Teljesen Egyiptom rabja vagyok, szeretnék megtanulni arabul, és hát természetesen mondhatom, hogy 50%-ban a szerelem is odavonzz. A tény, hogy teljesen különbözik Europától és ittlévő mentalitásunktól mégjobban meggyőzött, hogy ott szeretnék élni. Örülök, hogy még vagytok páran akik velem egy cipőben járnak. Remélem ha eljutunk, majd felkeressük egymást.Smile A párommal mi is Skypeon vagyunk "együtt" legtöbbet. Ha minden jól megy, összeköltözünk az ő lakásában, már csak egy jó munkahelyet kell majd találnom.Smile Üdvözlök mindenkit, aki ott él és aki oda készül.

Pusziii,
Adrienn

Szia Adrienn:)

Én is, mint új tag köszöntelek és üdvözöllek a "közös cipőben" és reménykedem, hogy ha "új" életet tudunk ott kezdeni, lehetőségünk lesz majd a kapcsolattartásra:)

Szép estét
flower
J
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 9:23 pm

Sziasztok, szia Adrienn,

Udvozollek en is a forumon, lassan azert osszejovunk itt paran akik "hasonlo cipoben jarunk". Remelem ez a forum megmarad egy kellemes helynek ahol tenyleg hasznos dolgokat tudunk megbeszelni, esetleg baratsagok alakulnak majd ki...(mondom ezt en aki sohasem forumozok, vagy chatelek). Korabban nezelodtem a neten hol mashol tudnek hozzam hasonloakkal beszelgetni de a tapasztalatom az volt, h mihelyst megemlited hogy arab ferfiba vagy szerelmes, rogton jonnek a negativ megjegyzesek. Na ez az amire en nem vagyok kivancsi. Szoval, tartsuk eletben ezt a helyet, pliiiiiiz.
Tovabbi szep estet Mindenkinek.

Udv.
Judy from the UK.
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 10:35 pm

Judy írta:
Sziasztok, szia Adrienn,

Udvozollek en is a forumon, lassan azert osszejovunk itt paran akik "hasonlo cipoben jarunk". Remelem ez a forum megmarad egy kellemes helynek ahol tenyleg hasznos dolgokat tudunk megbeszelni, esetleg baratsagok alakulnak majd ki...(mondom ezt en aki sohasem forumozok, vagy chatelek). Korabban nezelodtem a neten hol mashol tudnek hozzam hasonloakkal beszelgetni de a tapasztalatom az volt, h mihelyst megemlited hogy arab ferfiba vagy szerelmes, rogton jonnek a negativ megjegyzesek. Na ez az amire en nem vagyok kivancsi. Szoval, tartsuk eletben ezt a helyet, pliiiiiiz.
Tovabbi szep estet Mindenkinek.

Udv.
Judy from the UK.

SmileSmile:)Szia mindenkinek!

Judy, rajtad mosolygok:) Én is csak munka miatt használtam sokat a számítógépet, aztán elkezdtem skype-függő lenni ... Very Happy De látod a közös motivációk összehozzák az embereket Smile
Komolyabbra fordítva a szót én is azt remélem, hogyha írogatunk itt, megosztjuk a tapasztalatainkat, megválaszoljuk egymás kérdéseit talán később is segítséget tudunk majd jelenteni egymásnak, még akár személyes találkozás formájában is.
Nem tudom, kinél hogy működik, de én is erősen "dolgozok" azon például, hogy a családom elfogadja a döntésemet (ha már az arab férfiakról beszéltél).

J

sunny
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 11:13 pm

Sziasztok, szia Judit.

Epp olvasom a masik forumon, hogy szombaton utazas?!
Mennyi idore? Hogy sikerult repjegyet venned, melyik tarsasaggal? Nalam ugy nez ki a helyzet, hogy majd csak majusban tudok legkozelebb menni, mar ha addigra rendezodnek vegre a dolgok, mert egyenlore eleg rosszul all a helyzet...nincs turista-nincs munka Luxorban. De barhogy is...Neked nagyon kellemes idotoltest kivanok!!!
Udv
Judy from the UK
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 12:03 am

Judy írta:
Sziasztok, szia Judit.

Epp olvasom a masik forumon, hogy szombaton utazas?!
Mennyi idore? Hogy sikerult repjegyet venned, melyik tarsasaggal? Nalam ugy nez ki a helyzet, hogy majd csak majusban tudok legkozelebb menni, mar ha addigra rendezodnek vegre a dolgok, mert egyenlore eleg rosszul all a helyzet...nincs turista-nincs munka Luxorban. De barhogy is...Neked nagyon kellemes idotoltest kivanok!!!
Udv
Judy from the UK

Szia Judy,

:)Igen, szombaton utazok!!!Smile))) Bár nem is kicsit félek .... :S Hát remélem, sikerül "észrevétlen" maradnom.
Egyptair a kedvenc légitársaságom, kedvező ára miatt is és azért is, mert közvetlen a járat Budapestről Kairóba.
Én már nem bírnám tovább, muszáj találkoznunk..utoljára fél éve láttuk egymást élőben . . .
Hát a túristautakról én is olvastam a neten, hogy nem igazán indulnak, csak április-májusban...szóval tényleg nincs túrista most ott.
Remélem úgy lesz..insha allah

J
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 9:45 pm

Szia Judit,

Hat ha mar szinte csak mi beszelgetunk akkor valaszolok itt is. :-)
Nem tudom, hova tunt mindenki, de igy nehez lesz valaszt kapnom a sok-sok kerdesemre.

Egyebkent mar en is elkezdtem nezegetni a repjegyeket, innen 3-4 legitarsasag is indit kozvetlen jaratokat Luxorba. De mivel itt az adoev aprilis-tol aprilisig tart ez azt jelenti, hogy az "idei" szabadsagom mar elfogyott, szoval marad a par honapos turelmetlen varakozas. De hat most ez van ezt kell elfogadni.
Most hirtelen tul sokat beszeltem, varom a valaszod.

Tovabbi szep estet!

Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 12:17 am

Judy írta:
Szia Judit,

Hat ha mar szinte csak mi beszelgetunk akkor valaszolok itt is. :-)
Nem tudom, hova tunt mindenki, de igy nehez lesz valaszt kapnom a sok-sok kerdesemre.

Egyebkent mar en is elkezdtem nezegetni a repjegyeket, innen 3-4 legitarsasag is indit kozvetlen jaratokat Luxorba. De mivel itt az adoev aprilis-tol aprilisig tart ez azt jelenti, hogy az "idei" szabadsagom mar elfogyott, szoval marad a par honapos turelmetlen varakozas. De hat most ez van ezt kell elfogadni.
Most hirtelen tul sokat beszeltem, varom a valaszod.

Tovabbi szep estet!

Udv.
Judy

Jaja, nekem is feltűnt, hogy mi beszélgetünk itt, meg azért ha tud, Monka is beszáll (végül is ő itt a góré Razz - bocs Monka!!!!Smile), és más nemigen írogat.
Uuuuuuups Judy, ez elég rossz, hogy akkor most te ha akarnál, sem tudnál mozdulni..:(szegééény. Hát kitartást!!! Nagyon nagyon remélem, hogy normális keretek között kijutok és biztos, hogy írni fogok, hátha ezzel egy kicsit segítek érezni Egyiptomot flower

Judit
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 9:53 pm

Szia Judit,
Most csak ugy gyorsan bekoszonok, nezem az Al Jazeera tv-t, hatha hatha vegre tortenne valami ami elmozditja ezt az aldatlan allapotot, jo iranyba.
Kesobb mindenkepp valaszolok majd bovebben arra amikrol a masik topicban beszeltunk. A korkulonbseget termeszetesen nem feszegetem, de az ismeroseim kozul elo peldaval tudok szolgalni eleg nagy korkulonbseggel megkotott hazassagrol, ami mukodik, nagyon is jol. De errol majd bovebben kesobb. Esetleg privat uzibe kitargyalhatjuk ezt a temat ha gondolod.
Tovabbi szep estet!
Persze mindenki masnak is aki erre jar!

I SUPPORT EGYPT!!!

Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 10:29 pm

Judy írta:
Szia Judit,
Most csak ugy gyorsan bekoszonok, nezem az Al Jazeera tv-t, hatha hatha vegre tortenne valami ami elmozditja ezt az aldatlan allapotot, jo iranyba.
Kesobb mindenkepp valaszolok majd bovebben arra amikrol a masik topicban beszeltunk. A korkulonbseget termeszetesen nem feszegetem, de az ismeroseim kozul elo peldaval tudok szolgalni eleg nagy korkulonbseggel megkotott hazassagrol, ami mukodik, nagyon is jol. De errol majd bovebben kesobb. Esetleg privat uzibe kitargyalhatjuk ezt a temat ha gondolod.
Tovabbi szep estet!
Persze mindenki masnak is aki erre jar!

I SUPPORT EGYPT!!!

Judy

Wooooow, hát te tudod nézni az Al Jazeera-t...?????????!!!! Így könnyűSmile
Ok én is benne vagyok a privát üzenetváltásba, de ezt a topikot se hanyagoljuk ... girly:D
E-mail vagy esetleg Skype, MSN?

Judit
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 11:01 pm

MEGATLÁLTAAAAAM az Al Jazeera-t!!!!!!!!!!!! Wink SmileSmileSmile

Judit

Cool
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 11:09 pm

Hat nem tortent meg amire mindenki var... :-(
Az egesz Tahrir-ter merges es csalodott!!!
Csak ugy mint en is!!!!!!!!!!!!!!

De azert szep estet!
J.
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 11:15 pm


Jaaa aha online nezem angolul, de mar ugyis tudod hat Te is megtalaltad. :-)
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 11:21 pm

Judy írta:
Hat nem tortent meg amire mindenki var... :-(
Az egesz Tahrir-ter merges es csalodott!!!
Csak ugy mint en is!!!!!!!!!!!!!!

De azert szep estet!
J.

Sad(((((igen, figyeltem ..... francba

J
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 10:10 am

Judit írta:
Smile

Konkrétan feleségül akart venni a héten......na ez nem jött most össze (!!!!!!!!!!!!!!)
Igen, nagyon sokat számít náluk, hogyha már a szülőknek mutatnak be.
Esetedben Hurghada a hely? (Én is ott "kezdtem" három éve) Smile
Az enyémnek külön lakása van, oda mennénk, meg tavaly ősszel megnyitotta a számára fenntartott üzletet is, tanulás mellett dolgozott, hogy több pénze legyen, ha megyek. Hm.
PONTOSAN tudom, miről beszélsz. Magyarország, éghajlat, emberek..egész más. És most ugyanabban a cipőben járunk..egymásra vagyunk utalva kedves Rea.......Smile
Én nem bírom ki, minden nap hívom 1-2 perc erejére, persze, nagyon sokáig tart, amíg sikerül vonalat kapnom.. gondold el a telefonszámlámat....... Very Happy
OK, akkor kitanulod a merülés mesterségét, és megtanítasz majd egyszer! Very Happy Razz Smile "angel"

J

Szia Judit!!!

Ezer bocs, hogy most írok vissza, de ért engem egy szörnyű és váratlan tragédia. Eléggé magam alatt voltam és mostanra bírtam összeszedni magam.
Az utolsó írásod is sokkolt ám!!!! Látod ilyen az élet, hát én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben.....áááááááá!!!! Készülök az esküvőmre és lemaradok róla???? Ez még viccnek is rossz lenne. És most mi lesz??? Gondolom azóta már ti is beszéltek egymással.
Amúgy, igen én is Hurghadán kezdtem Smile
Engem nagyon elszomorít az ami ott van, de akikkel beszéltem onnan, ők nem fogják fel olyan tragikusan. A te barátod mit mond?
Szeretném, ha már vége lenne, mert nagyon aggódom értük, arról nem is beszélve, hogy így én sem tudok menni oda.
VISZONT, ha minden jól alakul és meg lesz a búvár vizsgám és ott fogok élni, ígérem neked, hogy lemegyünk a szép halacsokhoz a tenger aljára Smile Jajjjj, bárcsak már ott tartanánk....

Szép napot neked Smile
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 12:13 pm

Reuskaster írta:
Judit írta:
Smile

Konkrétan feleségül akart venni a héten......na ez nem jött most össze (!!!!!!!!!!!!!!)
Igen, nagyon sokat számít náluk, hogyha már a szülőknek mutatnak be.
Esetedben Hurghada a hely? (Én is ott "kezdtem" három éve) Smile
Az enyémnek külön lakása van, oda mennénk, meg tavaly ősszel megnyitotta a számára fenntartott üzletet is, tanulás mellett dolgozott, hogy több pénze legyen, ha megyek. Hm.
PONTOSAN tudom, miről beszélsz. Magyarország, éghajlat, emberek..egész más. És most ugyanabban a cipőben járunk..egymásra vagyunk utalva kedves Rea.......Smile
Én nem bírom ki, minden nap hívom 1-2 perc erejére, persze, nagyon sokáig tart, amíg sikerül vonalat kapnom.. gondold el a telefonszámlámat....... Very Happy
OK, akkor kitanulod a merülés mesterségét, és megtanítasz majd egyszer! Very Happy Razz Smile "angel"

J

Szia Judit!!!

Ezer bocs, hogy most írok vissza, de ért engem egy szörnyű és váratlan tragédia. Eléggé magam alatt voltam és mostanra bírtam összeszedni magam.
Az utolsó írásod is sokkolt ám!!!! Látod ilyen az élet, hát én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben.....áááááááá!!!! Készülök az esküvőmre és lemaradok róla???? Ez még viccnek is rossz lenne. És most mi lesz??? Gondolom azóta már ti is beszéltek egymással.
Amúgy, igen én is Hurghadán kezdtem Smile
Engem nagyon elszomorít az ami ott van, de akikkel beszéltem onnan, ők nem fogják fel olyan tragikusan. A te barátod mit mond?
Szeretném, ha már vége lenne, mert nagyon aggódom értük, arról nem is beszélve, hogy így én sem tudok menni oda.
VISZONT, ha minden jól alakul és meg lesz a búvár vizsgám és ott fogok élni, ígérem neked, hogy lemegyünk a szép halacsokhoz a tenger aljára Smile Jajjjj, bárcsak már ott tartanánk....

Szép napot neked Smile

Jézusom Rea MI TÖRTÉNT????!!!!!!!!! Persze, csak, ha el akarod mondani...Rémisztően hangzik, amit írtál! Jól vagy már???? Tudok esetleg segíteni?..........így neten keresztül.........???

Kemény volt nekem az elmúlt két hét emiatt, az biztos, de még keményebb az, hogy amiért halasztódott az egész: nem halad az egyiptomi ügy sehogy sem Sad
Holnap repülök, korábban írtam már, hogy félek tőle, de reménykedem, nem lesz baj . . . Semmi mást nem szeretnék most jobban, mint Vele lenni, aztán majd meglátjuk, mi lesz.....
Igen, emiatt indulok el holnap én is, hogy Ő és a családja is biztat, menjek, nem lesz bántódásom, vigyáznak rám ... hhh ... remélem is Smile Egyébként Kairóban, Alexandriában a tüntetések környékén még mindig áll a bál azért, de nekem is ők mondták már kb. egy hete, hogy nem kellett volna lemondanom a repjegyet, el tudtak volna már akkor is jönni értem kocsival a repülőtérre, és onnan mi "húzunk" Mansourába.

Kedves Rea, remélem emlékezni fogsz arra, mit ígértél, mert szavadon foglak!!! Razz Very Happy Smile Smile Smile
Így van...bárcsak már ott tartanánk .. .. ..

Szép napot neked is és írj!!!!!!!!!!!
Judit
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 12:46 pm

Judit írta:
Reuskaster írta:
Judit írta:
Smile

Konkrétan feleségül akart venni a héten......na ez nem jött most össze (!!!!!!!!!!!!!!)
Igen, nagyon sokat számít náluk, hogyha már a szülőknek mutatnak be.
Esetedben Hurghada a hely? (Én is ott "kezdtem" három éve) Smile
Az enyémnek külön lakása van, oda mennénk, meg tavaly ősszel megnyitotta a számára fenntartott üzletet is, tanulás mellett dolgozott, hogy több pénze legyen, ha megyek. Hm.
PONTOSAN tudom, miről beszélsz. Magyarország, éghajlat, emberek..egész más. És most ugyanabban a cipőben járunk..egymásra vagyunk utalva kedves Rea.......Smile
Én nem bírom ki, minden nap hívom 1-2 perc erejére, persze, nagyon sokáig tart, amíg sikerül vonalat kapnom.. gondold el a telefonszámlámat....... Very Happy
OK, akkor kitanulod a merülés mesterségét, és megtanítasz majd egyszer! Very Happy Razz Smile "angel"

J

Szia Judit!!!

Ezer bocs, hogy most írok vissza, de ért engem egy szörnyű és váratlan tragédia. Eléggé magam alatt voltam és mostanra bírtam összeszedni magam.
Az utolsó írásod is sokkolt ám!!!! Látod ilyen az élet, hát én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben.....áááááááá!!!! Készülök az esküvőmre és lemaradok róla???? Ez még viccnek is rossz lenne. És most mi lesz??? Gondolom azóta már ti is beszéltek egymással.
Amúgy, igen én is Hurghadán kezdtem Smile
Engem nagyon elszomorít az ami ott van, de akikkel beszéltem onnan, ők nem fogják fel olyan tragikusan. A te barátod mit mond?
Szeretném, ha már vége lenne, mert nagyon aggódom értük, arról nem is beszélve, hogy így én sem tudok menni oda.
VISZONT, ha minden jól alakul és meg lesz a búvár vizsgám és ott fogok élni, ígérem neked, hogy lemegyünk a szép halacsokhoz a tenger aljára Smile Jajjjj, bárcsak már ott tartanánk....

Szép napot neked Smile

Jézusom Rea MI TÖRTÉNT????!!!!!!!!! Persze, csak, ha el akarod mondani...Rémisztően hangzik, amit írtál! Jól vagy már???? Tudok esetleg segíteni?..........így neten keresztül.........???

Kemény volt nekem az elmúlt két hét emiatt, az biztos, de még keményebb az, hogy amiért halasztódott az egész: nem halad az egyiptomi ügy sehogy sem Sad
Holnap repülök, korábban írtam már, hogy félek tőle, de reménykedem, nem lesz baj . . . Semmi mást nem szeretnék most jobban, mint Vele lenni, aztán majd meglátjuk, mi lesz.....
Igen, emiatt indulok el holnap én is, hogy Ő és a családja is biztat, menjek, nem lesz bántódásom, vigyáznak rám ... hhh ... remélem is Smile Egyébként Kairóban, Alexandriában a tüntetések környékén még mindig áll a bál azért, de nekem is ők mondták már kb. egy hete, hogy nem kellett volna lemondanom a repjegyet, el tudtak volna már akkor is jönni értem kocsival a repülőtérre, és onnan mi "húzunk" Mansourába.

Kedves Rea, remélem emlékezni fogsz arra, mit ígértél, mert szavadon foglak!!! Razz Very Happy Smile Smile Smile
Így van...bárcsak már ott tartanánk .. .. ..

Szép napot neked is és írj!!!!!!!!!!!
Judit


ÁÁÁÁÁÁ...... én FÉLTELEK, de komolyan, nagyon elkezdtem izgulni, pedig nem is ismerlek. VISZONT én is mennék a helyedben!!!! Nagyon fogok neked szurkolni itthonról.
Amúgy én úgy tudtam nem megy repülő oda, legalábbis a TV-ben ezt mondták.
Akkor most hol szállsz le a géppel?
Jajjj, nagyon örülök, hogy mész, végre a szerelmeddel lehetsz, IRIGYELLEK. Smile
(A rossz ami velem történ az egy haláleset volt, de nem szeretnék róla beszélni)
Megadom a számom, fogalmam sincs miért, talán mert olyan izgatott lettem Smile , de ha úgy érzed, hogy bajban vagy legyen ez is nálad, sosem lehet tudni, vannak kint ismerőseim, aztán érted....... 0620/281-60-10

Én olyan ember vagyok aki nagyon tud örülni a mások boldogságának és én már most előre örülök a tiédnek, annyira átérzem!!!

HURRRRÁÁÁÁ Smile

Rea...

Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:00 pm

Rea...

Részvétem a haláleset miatt.

Te sem vagy egy zárkózott típus...konkrétan ideírtad a mobilszámodat Smile NAGYON aranyos vagy, tényleg, és KÖSZÖNÖM!!! Elmentettem minden eshetőségre SmileSmile
Hmmmmmm. Amúgy tudod összevesztem én már az egész családdal itthon, hogy most indulok oda Sad Nem tudom, valaha el fogják-e fogadni, amit most teszek. Végül is sosem lehetett unatkozni mellettem (angel:)) de ez szerintem mindenkinél kiverte a biztosítékot a környezetemben.
Igen, a túristautak csak április-május környékén indulnak majd újra, de én nem úgy mentem tavaly sem, hanem közvetlen jegyet vettem Budapestről Kairóba. Holnaptól már ismét közlekedik ez a gép, arra foglaltam jegyet. Szóval Kairóban szállok le, ott várnak a reptéren, onnan kocsival tovább.
Jaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, már nagyon izgulooooooooook Smile)))))))))
Én is hasonló személyiség vagyok Smile, a másik boldogsága is öröm számomra. Na EZ van kevés emberben itthon ...
Szóval cuki vagy, hogy örülsz, nekem is repesnem kellene a boldogságtól, de beárnyékolja a családdal való nem egyezés és az utazástól való félelem .. .. .. DE látod még így is, én is megyek Smile

Judit

flower
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:21 pm

Sziasztok, Szia Judit!

Nem is tudom mit irjak, Judit! Akkor Te most mesz, hogy ott unnepeld meg ezt a gyozelmet!!!!! Irigy vagyok-persze csak a szo legnemesebb ertelmeben- erezd nagyon jooooool magad, es vigyazz magadra!
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 8:07 pm

Judit írta:
Rea...

Részvétem a haláleset miatt.

Te sem vagy egy zárkózott típus...konkrétan ideírtad a mobilszámodat Smile NAGYON aranyos vagy, tényleg, és KÖSZÖNÖM!!! Elmentettem minden eshetőségre SmileSmile
Hmmmmmm. Amúgy tudod összevesztem én már az egész családdal itthon, hogy most indulok oda Sad Nem tudom, valaha el fogják-e fogadni, amit most teszek. Végül is sosem lehetett unatkozni mellettem (angel:)) de ez szerintem mindenkinél kiverte a biztosítékot a környezetemben.
Igen, a túristautak csak április-május környékén indulnak majd újra, de én nem úgy mentem tavaly sem, hanem közvetlen jegyet vettem Budapestről Kairóba. Holnaptól már ismét közlekedik ez a gép, arra foglaltam jegyet. Szóval Kairóban szállok le, ott várnak a reptéren, onnan kocsival tovább.
Jaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, már nagyon izgulooooooooook Smile)))))))))
Én is hasonló személyiség vagyok Smile, a másik boldogsága is öröm számomra. Na EZ van kevés emberben itthon ...
Szóval cuki vagy, hogy örülsz, nekem is repesnem kellene a boldogságtól, de beárnyékolja a családdal való nem egyezés és az utazástól való félelem .. .. .. DE látod még így is, én is megyek Smile

Judit

flower


Hahóóóó

Most hallottam, hogy lemondott az a b..zi, vááááááá ÉLJEN, ÉLJEN, ÉLJEN
Most már kevésbé izgulok, minden rendben lesz.
Szóval akkor menetrend szerinti járat megy, ez jóóóó!!! Én is úgy utaztam!
Jajjj, nagyon átérzem amit most történik veled, nem tudtam felhőtlenül örülni az izgalomtól, ez a legszarabb és így is marad mindaddig amíg meg nem látod őt a reptéren és át nem öleled, velem legalábbis így volt Smile fúúúú, emlékszem én majdnem megőrültem egyedül a repülőn.
Engem is féltett a családom, de anyukám nagyon örül, hogy ilyen bevállalós vagyok amilyen és tudják, hogy biztos vagyok a dolgomban. És azt is szereti, hogy zajlik körülöttem az élet!!!! Szerintem a te családod is így gondolja a szíve mélyén csak ők nem tudják elrejteni az aggodalmukat, mert azért az én anyukám is félt engem, de nem mutatja ki, bízik abban amit csinálok. Bocsi, ha hülyeséget "beszélek" , de remélem így van Smile
A lényeg, hogy jó utazást kívánok és romantikázzatok sokat, sexeld végig a 2 hetet, satöbbi, satöbbi Smile Smile Smile (magamból indulok ki)

Sokat fogok rád gondolni és a barátnőmnek is meséltelek úgyhogy ketten szurkolunk, mi egyformák vagyunk, ő is örül a boldogságodnak.

JÓÓÓÓÓÓÓÓ UTAT!!!!!!

Kérlek csókolj meg egy tevét helyettem és mond neki, hogy visszatérek nemsoká, majd ő továbbadja a többieknek. Imádom a tevéket!!! Nekem lesz egy tevém..... hihi..........ááá nem Smile

Rea...



Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 8:35 pm

Judy írta:
Sziasztok, Szia Judit!

Nem is tudom mit irjak, Judit! Akkor Te most mesz, hogy ott unnepeld meg ezt a gyozelmet!!!!! Irigy vagyok-persze csak a szo legnemesebb ertelmeben- erezd nagyon jooooool magad, es vigyazz magadra!
Udv.
Judy

"Gyerekeeeek" Smile Smile Smile
A végén még szerencsém lesz ezzel az úttal? Wink WoooooooooooW Very Happy Very Happy
Jaaaaaaaaaaaaaaaj úgy legyen!!!!! ÜNNEPELNI akarok velük!!!! Smile)))))))
Köszönöm a soraidat Judy:) Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 8:46 pm

[quote="Reuskaster"]
Judit írta:
Rea...

Részvétem a haláleset miatt.

Te sem vagy egy zárkózott típus...konkrétan ideírtad a mobilszámodat Smile NAGYON aranyos vagy, tényleg, és KÖSZÖNÖM!!! Elmentettem minden eshetőségre SmileSmile
Hmmmmmm. Amúgy tudod összevesztem én már az egész családdal itthon, hogy most indulok oda Sad Nem tudom, valaha el fogják-e fogadni, amit most teszek. Végül is sosem lehetett unatkozni mellettem (angel:)) de ez szerintem mindenkinél kiverte a biztosítékot a környezetemben.
Igen, a túristautak csak április-május környékén indulnak majd újra, de én nem úgy mentem tavaly sem, hanem közvetlen jegyet vettem Budapestről Kairóba. Holnaptól már ismét közlekedik ez a gép, arra foglaltam jegyet. Szóval Kairóban szállok le, ott várnak a reptéren, onnan kocsival tovább.
Jaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, már nagyon izgulooooooooook Smile)))))))))
Én is hasonló személyiség vagyok Smile, a másik boldogsága is öröm számomra. Na EZ van kevés emberben itthon ...
Szóval cuki vagy, hogy örülsz, nekem is repesnem kellene a boldogságtól, de beárnyékolja a családdal való nem egyezés és az utazástól való félelem .. .. .. DE látod még így is, én is megyek Smile

Judit

flower


Hahóóóó

Most hallottam, hogy lemondott az a b..zi, vááááááá ÉLJEN, ÉLJEN, ÉLJEN
Most már kevésbé izgulok, minden rendben lesz.
Szóval akkor menetrend szerinti járat megy, ez jóóóó!!! Én is úgy utaztam!
Jajjj, nagyon átérzem amit most történik veled, nem tudtam felhőtlenül örülni az izgalomtól, ez a legszarabb és így is marad mindaddig amíg meg nem látod őt a reptéren és át nem öleled, velem legalábbis így volt Smile fúúúú, emlékszem én majdnem megőrültem egyedül a repülőn.
Engem is féltett a családom, de anyukám nagyon örül, hogy ilyen bevállalós vagyok amilyen és tudják, hogy biztos vagyok a dolgomban. És azt is szereti, hogy zajlik körülöttem az élet!!!! Szerintem a te családod is így gondolja a szíve mélyén csak ők nem tudják elrejteni az aggodalmukat, mert azért az én anyukám is félt engem, de nem mutatja ki, bízik abban amit csinálok. Bocsi, ha hülyeséget "beszélek" , de remélem így van Smile
A lényeg, hogy jó utazást kívánok és romantikázzatok sokat, sexeld végig a 2 hetet, satöbbi, satöbbi Smile Smile Smile (magamból indulok ki)

Sokat fogok rád gondolni és a barátnőmnek is meséltelek úgyhogy ketten szurkolunk, mi egyformák vagyunk, ő is örül a boldogságodnak.

JÓÓÓÓÓÓÓÓ UTAT!!!!!!

Kérlek csókolj meg egy tevét helyettem és mond neki, hogy visszatérek nemsoká, majd ő továbbadja a többieknek. Imádom a tevéket!!! Nekem lesz egy tevém..... hihi..........ááá nem Smile

Rea...

REA:D:D:D!!!

Csókoltatlak...Very Happy...azért az nem lesz ám oly' könnyű a családi házban Wink persze csak egy pár napig leszünk otthon .. .. .. Smile))))))))))
IGEN, Ahmedem is mondta most skype-on, hogy MOST már rendben lesz minden...Smile úgy legyeeeeeeeen!!! És igen, mindenféle izgalom keveredik most bennem és fog is, míg .......... vááááááááááá Very Happy:D:D
Persze, mellettem állnak majd, hogyha látják, mennyire boldog vagyok Smile)))))
Köszönöm, hogy szurkolsz, szurkoltok értem!!! Smile

HÁ há há Smile)))))))) nem csókolózok tevével íííííí Smile)))))))) de majd kitalálok valamit Wink

Remélem, tudok majd a két hét alatt pár sort írni NEKTEK!!!

Puszi mindenkinek:)

Judit



Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 12:06 am

Sziasztok, Szia Judit,

Igy az elutazasod utolso estejen annyit meg csak mondanek, hogy en szemely szerint nem leszek am megsertodve ha egy perc idod nem jut majd arra, hogy irj nekunk. :-)
En nem mutatom ki annyira hevesen az erzelmeimet de azert TOKJOOOOO HOGY UTAZOL. Ugy olyan nagyon szeretnek most en is menni, ma este annyira jot beszelgettunk skypeon, alig tudom kivarni a majust.
Szurkolok neked-nektek hogy minden a legnagyobb rendben legyen, es hat sokadszor-es meg egyszer- kivanok jo utat es csodalatos idotoltest! Fogok rad gondolni!!!

Jo ejt.
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 12:11 am

Szia Rea,

Ha mar igy alakult, hogy Juditunk ilyen bator es szerencses, gondoltam kihasznalom az alkalmat, hogy kicsit jobban megismerjelek. Na mar persze ha nem banod. Minden nap vegigolvasgatom mik a fejlemenyek itt. Szoval ha ugy gondolod, ezalatt a ket het alatt tartsuk mi a frontot!

Szep estet Neked, es mindenkinek aki eppen erre olvasgat.
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 12:23 am

Judy írta:
Sziasztok, Szia Judit,

Igy az elutazasod utolso estejen annyit meg csak mondanek, hogy en szemely szerint nem leszek am megsertodve ha egy perc idod nem jut majd arra, hogy irj nekunk. :-)
En nem mutatom ki annyira hevesen az erzelmeimet de azert TOKJOOOOO HOGY UTAZOL. Ugy olyan nagyon szeretnek most en is menni, ma este annyira jot beszelgettunk skypeon, alig tudom kivarni a majust.
Szurkolok neked-nektek hogy minden a legnagyobb rendben legyen, es hat sokadszor-es meg egyszer- kivanok jo utat es csodalatos idotoltest! Fogok rad gondolni!!!

Jo ejt.
Udv.
Judy

Drága Judy:)

Épp ki akartam kapcsolni a gépem, amikor látom, hogy írtál!!!Smile)) :Dhehe, reménykedtem benne, hogy nem sértődsz meg, ha egy kukkot sem írok két hétig:)
Ééééééédes vagy te is, és még egyszer köszönöm a szavaidat, azt hiszem, mindenkire fogok godnolni az utazás és az ottlétem alatt is, még ha nem "jelentkezem", akkor is:))))))de TI ezt úgy is tudjátok, úgy érzem Smile
OTT leszel te is, elviszlek téged is magammal Wink

Jó éjt Judy

Judit

ÉS!!! ÍRJATOK CSAJOK, MERT SZÉTCSAPOK KÖZTETEK, HA MEGLÁTOM, HOGY ENYHÜL ITT A FORGALOM!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziasztok! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziasztok!
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Bemutatkozás
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: