MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Habiba73
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Judit
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Judy
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
anna
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Fareo
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Ferrero
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Reuskaster
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
piramid
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Beatrix
Sziasztok! - Page 4 I_vote_lcapSziasztok! - Page 4 I_voting_barSziasztok! - Page 4 I_vote_rcap 
Március 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Sziasztok!

Go down 
+7
hnockh
adriennrus
Judit
Reuskaster
Judy
Monka
coucou
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 7:42 pm

Beatrix írta:
Hello hello!


Koszonom a kedves koszontest. Igen,eltalaltad:) Erdelyi vagyok,pontosabban kolozsvari.
Amint emlitetem,megorvendtem a forumnak.Jol esett latni, hogy masok is vannak az en helyzetemben es foleg az Egyiptomban valo koltozesrol almodoznak.
Oszinten, szamomra az oda koltozes erzekeny tema. Ti hogy vagytok ezzel? Nektek nem nehez? Nem nehez ott hagyni az otthont es mindent amihez hozzaszoktatok?
Judy, ezutan Egyptom valamelyik varosa lesz a szived csucske;)


Udv mindenkinek:)
Varom,hogy irjatok!

Szia,

Udvozolek a forumon Beatrix Kolozsvarol Smile en nagyvaradi vagyok. A parod hol el Egyiptomban? Amint mar masoknak is mondtam nem szabad ebbe csak ugy ni beleugrani, nem mindenki tud elszakadni a megszokott kornyezetetol es nem birja a csalad, baratok tavolsagat. Remelem jol fogsz donteni es boldog leszel akar "itthol akar otthol" en mar csak igy mondom Smile)
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 7:54 pm

Szia Monika,


Koszonom az udvozlest:) nagyon meglepodtem es megorvendtem amikor meglattam, hogy nagyvaradi vagy. Igazad ban...nem konnyu de valahogy kell donteni. A mi esetunkben arrol is szo volt, hogy o jojjon ide. De amint te is tudod nehez munkat talalni itt es foleg 1 kulfoldi allampolgarnak. Emiatt ugy nez ki, hogy en megyek.(csak neheznek tunik ha belegondolok).
A parom Alexandriaban lakik. Te hol laksz? Milyen ott az elet? Nehezen szakadtal el az itthontol?


elnezest a sok kerdes miatt, de mielott 1 vegleges dontest hozok szuksegem van informaiokra:) Gondolom ertitek...


Kellemes estet mindenkinek Kolozsvarrol!Smile
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 8:14 pm

Sziasztok, szia Beatrix,

Mindenkinek nagyon sok kerdese es persze neha ketsegei vannak a donteset illetoen.
Nekem az otthontol valo elszakadas nem jelent tul sokat, mivel mar 3 eve Angliaban elek. En anno 3 evvel ezelott megszenvedtem a valtozast, de azt kell hogy mondjam megerte valtani. Kinyilt elottem a vilag... azelott azt sem tudtam egy repulo hogy nez ki belulrol es az orszaghatart is csak Erdely iranyaba leptem at. Most mar elmondhatom, hogy felfedeztem egy csodalatos vilagot, amit remelem lesz alkalmam jobban megismerni is. Monkaval viszont egyetertek, ismeretlenul vegleges donteseket hozni ertelmetlen es veszelyes lehet. En most ott tartok, hogy Judit otletet kovetve megkertem a paromat (Mansour, Luxorbol), hogy jarjon utana hogyan kaphatna vizumot, es jojjon el Magyarorszagra, lassa O is az en eletemet, kulturamat es nem utolso sorban a csaladomat. Most varom mire jut.

Szep estet Nektek!
Udv
Judy
Vissza az elejére Go down
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 8:33 pm

Szia Judy,


Valahogy legbelul en is azt erzem elobb vagy utobb meg kell tennem a lepest.Mar az volt nagydolog szamomra,hogy kepes voltam repulore ulni eloszor eletemben,egyedul csak azert, hogy talalkozhassak eloben a parommal:)Nagyszeru erzes volt.De a vegleges elszakadas az itthontol valahogy ugy tunik most, hogy nem lesz konnyu.
Te voltal mar Luxorban? Milyennek tunt?
Mi a parommal ugy dontottunk,miutan negativ valaszt kapott a vizum keresnel,hogy meghivo levellel probalom meghivni,hogy ismerje meg az en otthonom,vilagom.Hatha sikerul,csak sok az utannajaras.Sad

Udv nektek!
kell estet!
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 9:21 pm

Szia Beatrix,

Eloszor tavaly aprilisban voltam Luxorban 2 hetig, akkor ismertem meg a Kedves-t. Egyszeruen fantasztikus volt!!! Masodjara pedig most januarban, de sajnos csak 1 hetig. A kovetezo terv majus vege, de lehet, hogy ehelyett inkabb Magyarorszag lesz, egyutt, mar ha sikerul a vizumot elinteznie. Szoval egyenlore nem is tudom mikor hova kene utazni. Meg nincs tul sok infom a vizummal kapcsolatban, de megigerte, hogy jovo het vegen ha megy Kairoba utanajar az igenylesnek. Amit tudok az annyi, hogy meghivolevelet en nem tudok kuldeni neki, nincs meg hozza a fedezetem semmilyen teren. Meg csak nem is otthon elek.
De meselj kicsit magadrol es a valasztottadrol lecci, mar ha nem banod.

Udv es varom a valaszt.
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 10:05 pm

Beatrix írta:
Szia Monika,


Koszonom az udvozlest:) nagyon meglepodtem es megorvendtem amikor meglattam, hogy nagyvaradi vagy. Igazad ban...nem konnyu de valahogy kell donteni. A mi esetunkben arrol is szo volt, hogy o jojjon ide. De amint te is tudod nehez munkat talalni itt es foleg 1 kulfoldi allampolgarnak. Emiatt ugy nez ki, hogy en megyek.(csak neheznek tunik ha belegondolok).
A parom Alexandriaban lakik. Te hol laksz? Milyen ott az elet? Nehezen szakadtal el az itthontol?


elnezest a sok kerdes miatt, de mielott 1 vegleges dontest hozok szuksegem van informaiokra:) Gondolom ertitek...


Kellemes estet mindenkinek Kolozsvarrol!Smile

Szia,

Kairoban elunk, szeretem Alexandriat, foleg a levego miat sokkal tisztabb mint nalunk.
Hat nalam fokozottan torten az elszakadas ugyanis sokaig navetaztam 1 honap Kairo 3 honap otthol 2 honap kairo 2 honap otthol na es igy tovabb Wink. Varadon ismertem meg a ferjemet, miutan befejezte az egyetemet hazautazott utana kezdodtek a navetaim valamint o is jott hozzam meghivoval parszor.
jo estet nektek
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 8:43 pm

Sziasztok lanyok!


Vegre irhatok a forumra:)
Szoval, en a paromat interneten ismertem meg veletlenul.A kapcsolatunk baratikent indult. En nagyon szerettem ismerkedni es elbeszelgetni kulonbozo szemelyekkel.Par het utan O komolyabbra valtotta a dolgot es en beleegyeztem.(legbelul tudtam,hogy az internetes kapcsolatoknak sok a hatranya de ugyanakkor ereztem ha "nem"-et mondok tobbet soha nem beszelunk-az utobbit nem akartam).
Igy telt az ido es mi husegesen birtuk es birjuk:)Habar egyaltalan nem konnyu foleg miutan talalkoztunk.
A tavaly kerte o is a vizumot,de elutasitottak.Emiatt meggyozott,hogy en legyek az aki elmegy oda. Gondolhatjatok,nem volt konnyu a dontes foleg ha a korulottem levok nem tekintettek ezt az egeszet pozitivan.A lenyeg az, hogy nem bantam meg.Jol ereztem magam.Jo volt azzal az emberrel setalni akivel interneten beszeltem evekig.(az iden mar 4 eve,hogy kialakult a kapcsolatunk).
Roviden ennyi,de persze ha kerdeseitek van, csak batran irjatok:)


Szep estet nektek es minden jot!
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 9:27 pm

Sziasztok, szia Beatrix,

Persze, hogy van kerdesem...hogy birtatok a tavkapcsolatot ilyen sokaig????? Es hogy csak most kerult szoba a kikoltozes? Es hanyszor talalkoztatok mar szemelyesen? O is ismeri mar a Te kulturadat, mindennapi eletedet? Miket var el toled, meg akar-e valtoztatni valamit rajtad?
Bocs ha tul indiszkret voltam, de ma ilyen napom van. Persze a valasz nem kotelezo. :-)
Ja es most egy kicsit elgondolkodtam...en vagyok a legrovidebb ideje "egyutt" a parommal, es minel tobbet olvasgatok a forumon, annal inkabb rajovok mennyi mindent nem tudok meg Egyiptomrol, a kulturarol, a szokasokrol, a hetkoznapi eletrol az emberekrol, a kinti lehetosegekrol.....stb.stb.stb.

Szoval, ha kerdezhetek nyugodtan, hat en kerdezek, barmilyen informacionak orulok amit itt megosztotok a Nalatok tapasztalatlanabbakkal (na ez de szep szo).

Mara szerintem ennyi eleg is volt, nem vagyok formaban.

Szep estet Nektek!

Udv:
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 9:03 pm

Beatrix írta:
Sziasztok lanyok!


Vegre irhatok a forumra:)
Szoval, en a paromat interneten ismertem meg veletlenul.A kapcsolatunk baratikent indult. En nagyon szerettem ismerkedni es elbeszelgetni kulonbozo szemelyekkel.Par het utan O komolyabbra valtotta a dolgot es en beleegyeztem.(legbelul tudtam,hogy az internetes kapcsolatoknak sok a hatranya de ugyanakkor ereztem ha "nem"-et mondok tobbet soha nem beszelunk-az utobbit nem akartam).
Igy telt az ido es mi husegesen birtuk es birjuk:)Habar egyaltalan nem konnyu foleg miutan talalkoztunk.
A tavaly kerte o is a vizumot,de elutasitottak.Emiatt meggyozott,hogy en legyek az aki elmegy oda. Gondolhatjatok,nem volt konnyu a dontes foleg ha a korulottem levok nem tekintettek ezt az egeszet pozitivan.A lenyeg az, hogy nem bantam meg.Jol ereztem magam.Jo volt azzal az emberrel setalni akivel interneten beszeltem evekig.(az iden mar 4 eve,hogy kialakult a kapcsolatunk).
Roviden ennyi,de persze ha kerdeseitek van, csak batran irjatok:)


Szep estet nektek es minden jot!


Szia Beatrix! Smile

Végigolvasgatva eddigi írásaidat nagyon sok hasonlóságot találtam a saját történetemmel azzal kapcsolatban, ahogy a kedveseddel kialakult a kapcsolatotok.
És igen...az odaköltözés. Mi is nagyon sokat beszélgettünk (és még fogunk is, tudom) arról, hogy legyen tovább...én költözök oda, vagy ő jön ide... De mindannyian tudjuk, NEKIK mennyire nehéz vízumot kapni bárhová is, szóval nálunk is maradt az én ingázásom (elmúlt egy évben kétszer repültem ki hozzá).
Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy nem telepednék most le ott, persze huzamosabb ideig élnék ott MIATTA, de hogy végleg ott maradjak (maradjunk), azt a kedvesem sem akarja. Csak legalább annyira tudnának mobilak lenni szegénykék, mint ahogy mi tehetjük, hogy gyakorlatilag ha megérkezel az egyiptomi rep.térre, vehetsz magadnak pár dollárért vízumot.......................
Mindenesetre ha úgy érzed, és szavaidból ezt vettem ki, hogy nem igazán szeretnél odaköltözni, mindenképp beszéljétek ezt meg, mert ne csinálj olyat, amit nem szeretnél..................

Judit
flower
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 9:07 pm

Judy írta:
Sziasztok, szia Beatrix,

Persze, hogy van kerdesem...hogy birtatok a tavkapcsolatot ilyen sokaig????? Es hogy csak most kerult szoba a kikoltozes? Es hanyszor talalkoztatok mar szemelyesen? O is ismeri mar a Te kulturadat, mindennapi eletedet? Miket var el toled, meg akar-e valtoztatni valamit rajtad?
Bocs ha tul indiszkret voltam, de ma ilyen napom van. Persze a valasz nem kotelezo. :-)
Ja es most egy kicsit elgondolkodtam...en vagyok a legrovidebb ideje "egyutt" a parommal, es minel tobbet olvasgatok a forumon, annal inkabb rajovok mennyi mindent nem tudok meg Egyiptomrol, a kulturarol, a szokasokrol, a hetkoznapi eletrol az emberekrol, a kinti lehetosegekrol.....stb.stb.stb.

Szoval, ha kerdezhetek nyugodtan, hat en kerdezek, barmilyen informacionak orulok amit itt megosztotok a Nalatok tapasztalatlanabbakkal (na ez de szep szo).

Mara szerintem ennyi eleg is volt, nem vagyok formaban.

Szep estet Nektek!

Udv:
Judy




Judykám:)

Ne legyél olyan biztos abban, hogy ti vagytok együtt legrövidebb ideje.......Very Happy
Júniusban lesz egy éve, hogy ismerem Ahmedem Very Happy:D:D

Puszi Neked

Judit

flower
Vissza az elejére Go down
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 9:30 pm

Szia Judit,


Hat...igazad van:) Nem szivesen hagynam hatam mogott az otthont,habar itt se kepzelem el a jovom.
Mi is nagyon sokszor beszelunk errol es ugyanugy mint nalatok, szobajott hogy en kolztozok oda ,vagy o ide. A munka talalas neheziti meg a dolgot. Mivel itt senki se biztosit biztos allast neki. O semmi kepp nem akar az allasarol , valami biztosrol lemondani,valami bizonytalanert.
Amugy o sem akar vegleg ott maradni...
Engem ezek a nagy valtozasok kicsit ilyesztenek ha belegondolok,habar valoszinu jobb lesz es konnyebb mint gondolom. Termeszetesen azert megprobalom 3szor attgondolni a dolgokat mielott vegleges dontest hozzak.
A ti kapcsolatotok, hogy alakult ki? A csalad,ismerosok, hogy fogadtak?
Hova valosi a kedvesed?


Kellemes estet mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 9:35 pm

Sziasztok, szia Judit,

Hat mar azt hittem elvesztel, nem lattalak itt legalabb....hm... egy ideje. Meg amugy is, HOVA tunt el mindenki? Ahhoz kepest nem vagyok nagy forumozo, meglepoen sok idot toltok itt, de hol vannak a tobbiek?
Most tobbet nem is kerdezek.
Szep estet Egyiptom-imadok!
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 10:12 pm

Beatrix írta:
Szia Judit,


Hat...igazad van:) Nem szivesen hagynam hatam mogott az otthont,habar itt se kepzelem el a jovom.
Mi is nagyon sokszor beszelunk errol es ugyanugy mint nalatok, szobajott hogy en kolztozok oda ,vagy o ide. A munka talalas neheziti meg a dolgot. Mivel itt senki se biztosit biztos allast neki. O semmi kepp nem akar az allasarol , valami biztosrol lemondani,valami bizonytalanert.
Amugy o sem akar vegleg ott maradni...
Engem ezek a nagy valtozasok kicsit ilyesztenek ha belegondolok,habar valoszinu jobb lesz es konnyebb mint gondolom. Termeszetesen azert megprobalom 3szor attgondolni a dolgokat mielott vegleges dontest hozzak.
A ti kapcsolatotok, hogy alakult ki? A csalad,ismerosok, hogy fogadtak?
Hova valosi a kedvesed?


Kellemes estet mindenkinek!


Mindenkinek gondot okoz munkahelyet szerezni...neked ott, neki itt. A politikai helyzetet és az országaink közötti kapcsolatot ismerve be "kell" vállalni kockázatosabb dolgokat is, úgy értem, én mondjuk kipróbálnám az életet ott, mellette, úgymond föladva az itthoni létet, de persze ez nem igazi feladás, hogyha tudsz mondjuk az itthoniakkal kapcsolatot tartani mondjuk éppen a neten (pl.: skype). Ez ugyanúgy fennáll a kedves részéről is. Amúgy tényleg attól függ, mennyi "elszakadást" éltél már meg életedben (mert mondjuk nekem sem kottyan meg a váltás már annyira, merthogy sok ilyen volt az életemben.)
Mi is a neten kezdtünk írogatni, úgy eszméltünk rá, hogy ez több, mint "angoltanulás" Smile (merthogy én angol levelező társat kerestem) Smile A családom nehezen fogadta (fogadja), mivel egy váláson vagyok túl és amúgy is arab ... gondolom érted...
A kedvesem Mansourah-ban lakik.

Amúgy tavaly augusztusban én is voltam Alexandriában Smile Én nagyon szeretem azt a várost!!! Smile

Írj, kérdezz!!! Smile Smile Smile

Judit

flower
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 10:18 pm

Judy írta:
Sziasztok, szia Judit,

Hat mar azt hittem elvesztel, nem lattalak itt legalabb....hm... egy ideje. Meg amugy is, HOVA tunt el mindenki? Ahhoz kepest nem vagyok nagy forumozo, meglepoen sok idot toltok itt, de hol vannak a tobbiek?
Most tobbet nem is kerdezek.
Szep estet Egyiptom-imadok!
Judy



Smile))))))))))))) a n g e l Smile
A magam részéről némiképp mentséggel tudok szolgálni, mert heti 10 órás angol nyelvkurzus látogatására adtam a fejem, szóval...............egész egyszerűen nincs most olyan sok időm a netezni . . . Smile
Hogy a többiek HOL..........???????.......... h a h óóóóóóóóóó, valakik....Smile lol!

Judit
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 9:10 pm

Sziasztok! Szia Hajni! :-)

Akkor hat itt lennek. Szoval annyit szeretnek mondani, hogy en Londonban elek, a szerelmem Luxorban. Es FOGALMAM SINCS mi lenne az egyszerubb, ill. hol tudnatok kozos "vegrenemskype" eletet kezdeni. Nagyon szeretnek Hurghada-n elni, de az anyagiak miatt mar en is azon gondolkozom, talan itt Angliaban volna erdemes kezdenunk a kozos eletet. Meg minden a kezdeti stadium legelejen tart, vagyis, egyenlore csak a vagyak vannak a kozos jovore nezve. DE amit igerek, ha barmiben elorebb jutunk akkor mindenkivel megosztom majd a tapasztalataimat itt a forumon. Tudom, hogy ezzel nem sokat segitettem (konkretan semmit) egyenlore, de ami biztos...nem adom fel!!! Akarmilyen nehezsegekkel is jar!


Es amugy is...HOL VAN MINDENKI????

Judit!!!!! Hahoooo, vagy mar csak angolul akarsz legkozelebb irni ide a forumra?

Szep estet Nektek... Udv.: Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 11:44 pm

Judy írta:
Sziasztok! Szia Hajni! :-)

Akkor hat itt lennek. Szoval annyit szeretnek mondani, hogy en Londonban elek, a szerelmem Luxorban. Es FOGALMAM SINCS mi lenne az egyszerubb, ill. hol tudnatok kozos "vegrenemskype" eletet kezdeni. Nagyon szeretnek Hurghada-n elni, de az anyagiak miatt mar en is azon gondolkozom, talan itt Angliaban volna erdemes kezdenunk a kozos eletet. Meg minden a kezdeti stadium legelejen tart, vagyis, egyenlore csak a vagyak vannak a kozos jovore nezve. DE amit igerek, ha barmiben elorebb jutunk akkor mindenkivel megosztom majd a tapasztalataimat itt a forumon. Tudom, hogy ezzel nem sokat segitettem (konkretan semmit) egyenlore, de ami biztos...nem adom fel!!! Akarmilyen nehezsegekkel is jar!


Es amugy is...HOL VAN MINDENKI????

Judit!!!!! Hahoooo, vagy mar csak angolul akarsz legkozelebb irni ide a forumra?

Szep estet Nektek... Udv.: Judy


Itt vagyok, itt vagyok Very Happy,

mivelhogy éppen "skype-életet" éltem ma este a kedvesemmel, ezért nem voltam...sorry Smile
Szóval éppen arról is beszélgettünk, hogy holnap rákérdez az Egyiptomi Nagykövetségen, hogy ő kaphat-e egyáltalán vízumot Magyarországra, mert az útlevelét is az egyetem állította ki, és ezzel nem engedi ki állítólag a hadsereg az országból ... Sad
Ha lesz pontos infóm erről, írom majd a vízumos topikban.


Judit
Vissza az elejére Go down
Honey




Hozzászólások száma : 7
Age : 42
Registration date : 2011. Mar. 30.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 4:50 pm

Judit írta:
Judy írta:
Sziasztok! Szia Hajni! :-)

Akkor hat itt lennek. Szoval annyit szeretnek mondani, hogy en Londonban elek, a szerelmem Luxorban. Es FOGALMAM SINCS mi lenne az egyszerubb, ill. hol tudnatok kozos "vegrenemskype" eletet kezdeni. Nagyon szeretnek Hurghada-n elni, de az anyagiak miatt mar en is azon gondolkozom, talan itt Angliaban volna erdemes kezdenunk a kozos eletet. Meg minden a kezdeti stadium legelejen tart, vagyis, egyenlore csak a vagyak vannak a kozos jovore nezve. DE amit igerek, ha barmiben elorebb jutunk akkor mindenkivel megosztom majd a tapasztalataimat itt a forumon. Tudom, hogy ezzel nem sokat segitettem (konkretan semmit) egyenlore, de ami biztos...nem adom fel!!! Akarmilyen nehezsegekkel is jar!


Es amugy is...HOL VAN MINDENKI????

Judit!!!!! Hahoooo, vagy mar csak angolul akarsz legkozelebb irni ide a forumra?

Szep estet Nektek... Udv.: Judy





sziasztok:)) na hát az előbb írtam valamit, de hogy hova azt nem tudom...Very Happy azt hittem sikerült rátalálnom a helyes útra, de úgy látszik mégsem:D előbb utóbb csak meglesz:)) hihi szóval csak annyit akartam volna, hogy az én Párom múlthéten csináltatott útlevelet, azzal nem volt gondja...viszont az utazása már nem olyan egyszerű...ahhoz kell meghívólevél, ami azt sem tudom hogy néz ki, jelen pillanatban...egyébként nekünk van valami házassági szerződésünk, ami ahhoz kellett, hogy amikor kint voltam vele Sharm El Sheikhen, tudjunk egy szobában lakni.mert ez nélkül a papír nélkül nem bérelhettünk volna együtt szobát...tiszta kalamajka:)9 de ez csak vm "nem rendes" szerződés, ami 150 egyp phounba kerül, állítólag...lehet neki már hegyekben áll otthon az ilyen szerződés...Very Happy csak viccelek.de nem egyszerű az élet Velük/ Náluk az biztos...

Itt vagyok, itt vagyok Very Happy,

mivelhogy éppen "skype-életet" éltem ma este a kedvesemmel, ezért nem voltam...sorry Smile
Szóval éppen arról is beszélgettünk, hogy holnap rákérdez az Egyiptomi Nagykövetségen, hogy ő kaphat-e egyáltalán vízumot Magyarországra, mert az útlevelét is az egyetem állította ki, és ezzel nem engedi ki állítólag a hadsereg az országból ... Sad
Ha lesz pontos infóm erről, írom majd a vízumos topikban.


Judit
Vissza az elejére Go down
Honey




Hozzászólások száma : 7
Age : 42
Registration date : 2011. Mar. 30.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 1:15 am

na ezt a topicot végigolvastam, nagyon tetszik amiket írtok:)) én egy hete jöttem haza Sharmról, egy hetet együtt töltöttünk, komolyan mondva életem legjobb hete volt:)) de mióta kiléptem itthon a repülőből, nem nagyon találom a helyem. Judit szerintem Te hasonlót éreztél...tiszta depresszió:/ alig várom az estét h végre skype elé ülhessek...Very Happy most is onnan jöttem hihi valaki kérdezett az egyiptomi állampolgárságról...nekem a pasim azt mondta, h soha nem kaphat egy külföldi állampolgárságot Egyiptomban.nem tudom h ez igaz e, de pont erről beszélgettünk ma este. vízum ügyben pedig...én sem mentem bele ebbe eddig komolyabban, de most már belefogok menni:)) van egy ismerősöm, akinek a munkatársának a testvére a cairoi magyar nagykövet...megpróbálom felkutatni, kis protekcióval hátha tud segíteni nekünk( beleértve titeket is) abban, h pozitívan bírálják el a fiúk vízumigénylését...így, h talán nem egyedül kell végigjárnom ezt a sok procedúrát, sokkal több energiám van hozzáSmile) Ti egyébként egymással nem szoktatok skypolni, vagy találkozni? én annyira szívesen meghallgatnám négyszemközt is a történeteiteket:)) nem akarok tolakodó lenni, csak tényleg annyira örülök Nektek:))))) az ismerőseimnek nem szeretek erről beszélni, mert mindenki egyből lehülyéz, és csak a negatívumokat tudják mondani...és ezzel csak még sanyarúbbá teszik a kedvem. viszont itt tök jó, h bátorítjátok, és segítitek egymást.nekem is ez az első fórumom, ezért is van ez hogy nem tudom mit hova tudok írni:d hát jó sokat írtam, remélem néha bekukucskál ide más is olyan sűrűn, mint én:)))))))))) jó éjt mknek:))
Vissza az elejére Go down
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 3:08 am

Honey írta:
na ezt a topicot végigolvastam, nagyon tetszik amiket írtok:)) én egy hete jöttem haza Sharmról, egy hetet együtt töltöttünk, komolyan mondva életem legjobb hete volt:)) de mióta kiléptem itthon a repülőből, nem nagyon találom a helyem. Judit szerintem Te hasonlót éreztél...tiszta depresszió:/ alig várom az estét h végre skype elé ülhessek...Very Happy most is onnan jöttem hihi valaki kérdezett az egyiptomi állampolgárságról...nekem a pasim azt mondta, h soha nem kaphat egy külföldi állampolgárságot Egyiptomban.nem tudom h ez igaz e, de pont erről beszélgettünk ma este. vízum ügyben pedig...én sem mentem bele ebbe eddig komolyabban, de most már belefogok menni:)) van egy ismerősöm, akinek a munkatársának a testvére a cairoi magyar nagykövet...megpróbálom felkutatni, kis protekcióval hátha tud segíteni nekünk( beleértve titeket is) abban, h pozitívan bírálják el a fiúk vízumigénylését...így, h talán nem egyedül kell végigjárnom ezt a sok procedúrát, sokkal több energiám van hozzáSmile) Ti egyébként egymással nem szoktatok skypolni, vagy találkozni? én annyira szívesen meghallgatnám négyszemközt is a történeteiteket:)) nem akarok tolakodó lenni, csak tényleg annyira örülök Nektek:))))) az ismerőseimnek nem szeretek erről beszélni, mert mindenki egyből lehülyéz, és csak a negatívumokat tudják mondani...és ezzel csak még sanyarúbbá teszik a kedvem. viszont itt tök jó, h bátorítjátok, és segítitek egymást.nekem is ez az első fórumom, ezért is van ez hogy nem tudom mit hova tudok írni:d hát jó sokat írtam, remélem néha bekukucskál ide más is olyan sűrűn, mint én:)))))))))) jó éjt mknek:))

Szia Honey!

Én naponta szoktam Skypolni a párommal,minden nap csak az estét várom,hogy újra meg újra találkozhassak vele ott. Személyesen 4 hónapot töltöttem kint nála. Alig várom hogy újra visszamehessek,ez kb. még 2 hónap. Addig sajnos "itt kell senyvednyem".

Állampolgárságot lehet kapni,házasság után,úgy tudom,itt is olvashatszt róla vmelyik fórumban,min. 6 hónap-2 év mig megadják,szóval nem reménytelen.
üdv.
farao
Vissza az elejére Go down
Honey




Hozzászólások száma : 7
Age : 42
Registration date : 2011. Mar. 30.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 12:19 pm

Fareo írta:
Honey írta:
na ezt a topicot végigolvastam, nagyon tetszik amiket írtok:)) én egy hete jöttem haza Sharmról, egy hetet együtt töltöttünk, komolyan mondva életem legjobb hete volt:)) de mióta kiléptem itthon a repülőből, nem nagyon találom a helyem. Judit szerintem Te hasonlót éreztél...tiszta depresszió:/ alig várom az estét h végre skype elé ülhessek...Very Happy most is onnan jöttem hihi valaki kérdezett az egyiptomi állampolgárságról...nekem a pasim azt mondta, h soha nem kaphat egy külföldi állampolgárságot Egyiptomban.nem tudom h ez igaz e, de pont erről beszélgettünk ma este. vízum ügyben pedig...én sem mentem bele ebbe eddig komolyabban, de most már belefogok menni:)) van egy ismerősöm, akinek a munkatársának a testvére a cairoi magyar nagykövet...megpróbálom felkutatni, kis protekcióval hátha tud segíteni nekünk( beleértve titeket is) abban, h pozitívan bírálják el a fiúk vízumigénylését...így, h talán nem egyedül kell végigjárnom ezt a sok procedúrát, sokkal több energiám van hozzáSmile) Ti egyébként egymással nem szoktatok skypolni, vagy találkozni? én annyira szívesen meghallgatnám négyszemközt is a történeteiteket:)) nem akarok tolakodó lenni, csak tényleg annyira örülök Nektek:))))) az ismerőseimnek nem szeretek erről beszélni, mert mindenki egyből lehülyéz, és csak a negatívumokat tudják mondani...és ezzel csak még sanyarúbbá teszik a kedvem. viszont itt tök jó, h bátorítjátok, és segítitek egymást.nekem is ez az első fórumom, ezért is van ez hogy nem tudom mit hova tudok írni:d hát jó sokat írtam, remélem néha bekukucskál ide más is olyan sűrűn, mint én:)))))))))) jó éjt mknek:))





igen, nálam ugyan ez a szitu, mármint ami a napi skypolásokat illeti:)) de úgy értettem, hogy Ti lányok, akik itt fórumoztok, nem szoktatok beszélgetni vagy találkozni egymással? vagy együtt utazni például?csak mert azt is láttam, hogy van aki szintén alexandriába készül ( mint én is legközelebb, ott még nem voltam, és sokkal olcsóbb is minden). de állítólag gyönyörű Alexandria is...

Szia Honey!

Én naponta szoktam Skypolni a párommal,minden nap csak az estét várom,hogy újra meg újra találkozhassak vele ott. Személyesen 4 hónapot töltöttem kint nála. Alig várom hogy újra visszamehessek,ez kb. még 2 hónap. Addig sajnos "itt kell senyvednyem".

Állampolgárságot lehet kapni,házasság után,úgy tudom,itt is olvashatszt róla vmelyik fórumban,min. 6 hónap-2 év mig megadják,szóval nem reménytelen.
üdv.
farao
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 9:34 pm

Sziasztok,

Epp csak benezek ma ide.

Honey! Nekem tetszene a dolog amit felvetettel, hogy akar szemelyesen is osszefuthatnank valahol egy kavera, vagy csak egy ismerkedos beszelgetesre. Tervezek hazamenni, julius elejen, es ha valaki erdekelt a dologban akkor megbeszelhetunk egy talalkat. Reszemrol nagyon szivesen!
A masik dolog amiben nekem is ugyanez a tapasztalatom, hogy en sem szeretek ismerosokkel beszelni errol a temarol, mert mindenki rogton elojon a remtorteneteivel es az elso mondat altalaban a "lattad a Lanyom nelkul soha c. filmet?" Na ettol rosszul vagyok, es nem vagyok kivancsi az ellendrukkerek velemenyere. Szoval hajra talalkozo!... -Magyarok Egyiptomban Meeting- Vagyis inkabb Egyiptomba Vagyo Magyar Lanyok Meeting. :-)

Szep estet Nektek.
Udv.: Judy
Vissza az elejére Go down
Honey




Hozzászólások száma : 7
Age : 42
Registration date : 2011. Mar. 30.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 10:00 pm

Judy írta:
Sziasztok,

Epp csak benezek ma ide.

Honey! Nekem tetszene a dolog amit felvetettel, hogy akar szemelyesen is osszefuthatnank valahol egy kavera, vagy csak egy ismerkedos beszelgetesre. Tervezek hazamenni, julius elejen, es ha valaki erdekelt a dologban akkor megbeszelhetunk egy talalkat. Reszemrol nagyon szivesen!
A masik dolog amiben nekem is ugyanez a tapasztalatom, hogy en sem szeretek ismerosokkel beszelni errol a temarol, mert mindenki rogton elojon a remtorteneteivel es az elso mondat altalaban a "lattad a Lanyom nelkul soha c. filmet?" Na ettol rosszul vagyok, es nem vagyok kivancsi az ellendrukkerek velemenyere. Szoval hajra talalkozo!... -Magyarok Egyiptomban Meeting- Vagyis inkabb Egyiptomba Vagyo Magyar Lanyok Meeting. :-)

Szep estet Nektek.
Udv.: Judy



éljeeeeeeeeeeeeeeeeeeen:))))))))))))))) hihi tök jó, nagyon örülök neki:)) ha jól láttam judy, Te kint élsz Angliában? nem Londonban véletlenül? csak mert lehet hogy megyek ki nyár elején pár napra Londonba, szóval megejthetnénk kint is azt a kávét:)) na majd megbeszéljük.megadom a skypomat, ha gondolod, vegyél fel, illetve bárki felvehet aki szeretne beszélgetni a témáról.engem érdekel mindenki története aki hasonló cipőben jár:)) szóval a skyp nevem hajnalka.r
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 10:52 pm

Judy írta:
Sziasztok,

Epp csak benezek ma ide.

Honey! Nekem tetszene a dolog amit felvetettel, hogy akar szemelyesen is osszefuthatnank valahol egy kavera, vagy csak egy ismerkedos beszelgetesre. Tervezek hazamenni, julius elejen, es ha valaki erdekelt a dologban akkor megbeszelhetunk egy talalkat. Reszemrol nagyon szivesen!
A masik dolog amiben nekem is ugyanez a tapasztalatom, hogy en sem szeretek ismerosokkel beszelni errol a temarol, mert mindenki rogton elojon a remtorteneteivel es az elso mondat altalaban a "lattad a Lanyom nelkul soha c. filmet?" Na ettol rosszul vagyok, es nem vagyok kivancsi az ellendrukkerek velemenyere. Szoval hajra talalkozo!... -Magyarok Egyiptomban Meeting- Vagyis inkabb Egyiptomba Vagyo Magyar Lanyok Meeting. :-)

Szep estet Nektek.
Udv.: Judy


Egyiptomba vagyo magyar lanyok meeting Smile))))))))))))))))))))))))))))))))) ez jo
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 11:29 pm

Sziasztooook:)SmileSmile

Nagyon jó azt látni, hogy egyre többen látogatjuk napi szinten ezt a fórumot, jupi jupiiiiiiiii Very Happy

Honey: igen...elszorult a gyomrom, amikor földet értem jó egy hónapja "itthon"...és ha nem kezdtem volna másnap dolgozni, tényleg depressziós lettem volna, pedig nem vagyok egy szomorkodós típus. De ez azért mégiscsak más.
Hmmmmmmmm.........PROTEKCIÓ a fiúk vízumigénylésében? Very Happy háááát, most, életemben először jól jönne Wink
Mi skype-olunk Judyval ... Very Happy a két Judit Very Happy:D:D..................de ezt azóta már tudod Wink

Fareo: egyáltalán nem lehet most könnyű neked ... Sad

Egyiptomba Vágyó Magyar Lányok: Very Happy ... TALÁLKA!!! Fantasztikus ötlet! Smile Már "csak" azt kell eldönteni, hol találkozzunk és mikor........Smile

Judit

sunny
Vissza az elejére Go down
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:18 pm

Sziasztok mindenkinek!Smile


Sajnalom, hogy reg nem jelentkeztem...vannak uj hireim Smile
Amint meseltem az elobbiekben az en kicsi parom nem kapott vizumot es emiatt meghivolevelet kell kuldjek neki. Hat utanajartam, erdeklodtem es a papirok nagy resze a kezemben van.Smile Holnap szeretnek menni leadni,de annyira izgulok.El sem tudjatok kepzelni...
Ha valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban szivbol megkoszonnem!
Udvozollek Honey:) Olvastam soraidat es annyira ismeros volt az az erzes amikor leszalt a repulo itthon...Sad szomorubb voltam mint gondltam volna...
Meseljetek lanyok, jol vagytok? Hogy viselitek a tavolletet? En mar kezdek bekattanni:) Mar kezd nagyon elviselhetetlenne valni ez az egesz....
Varom irjatok,mert igy hirtelen azt sem tudom mit irjak:)

Udvozlok mindenkit!

P.S. Nem kell figyelni a korulottunk levo negativ emberekre.A szivunkre halgassunk es fel a fejjel Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziasztok! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziasztok!
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Bemutatkozás
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: