MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
iskola és munkalehetőség Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
iskola és munkalehetőség Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
iskola és munkalehetőség Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Habiba73
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Judit
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Judy
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
anna
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Fareo
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Ferrero
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Reuskaster
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
piramid
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Beatrix
iskola és munkalehetőség I_vote_lcapiskola és munkalehetőség I_voting_bariskola és munkalehetőség I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 iskola és munkalehetőség

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kiri72




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Dec. 03.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 7:15 pm

Sziasztok!

Én teljesen új tagja vagyok ennek az oldalnak. Szeretném a segítségeteket kérni. Engem is eltalált Ámor nyila, egymásba szerettünk egy egyiptomi férfival. Én elvált nő vagyok, 3 gyerekkel. Megkérte a kezemet és hamarosan ki fogunk költözni Kairóba. A gyerekeknek keresek iskolát és természetesen magamnak munkát. Szociálpedagógusi és könyvelői végzettségem van /az utóbbit régen nem csináltam/. Jelenleg tanulom az angolt.

Mindenki segítségét előre is köszönöm, további szép estét.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 12:07 am

Udvozolek a forumon es sok boldogsagot nektek.
Ha eleg jol beszeled az angolt akkor jo eselyed van hogy elhelyezkedj mint pedagogus, mint konyvelo kevesbe. Az allami iskolakrol nem sok jot hallotam de rengetek magan iskolat talalhatsz angol, nemet, francia ...a tandijak igaz kicsit borsosak.
Remelem meg hallunk feloled minden jot
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Kiri72




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Dec. 03.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 5:25 pm

Admin írta:
Udvozolek a forumon es sok boldogsagot nektek.
Ha eleg jol beszeled az angolt akkor jo eselyed van hogy elhelyezkedj mint pedagogus, mint konyvelo kevesbe. Az allami iskolakrol nem sok jot hallotam de rengetek magan iskolat talalhatsz angol, nemet, francia ...a tandijak igaz kicsit borsosak.
Remelem meg hallunk feloled minden jot
t

Köszönöm a tájékoztatásodat!

Sajnos még csak 3 hónapja tanulom az angolt, így a pedagógusi munka kilőve. Itt Magyarországon rendőrként dolgozom, de az egyiptomi és magyar rendőrség között óriási különbség van. Szívesen foglalkoznék gyerekekkel, tanítanék magyar nyelvet is. Ha hallasz valamit, kérlek tájékoztass engem Egyedül már csak ez tart vissza a kiutazástól, nincs munkám. Én nem vagyok egy otthonülő nő, szeretek dolgozni. Nem várom el a leendő férjemtől, hogy eltartson és ezt nem is szeretném.

További szép napot és még egyszer köszönöm a tájékoztatást.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 6:22 pm

Tanacs, allj ra az angolra!!! Arab nelkul meg eltudsz helyezkedni de angol nelkul szinte lehetetlen. (mondjuk esetleg ha beszelned a franciat vagy a nemetet, olaszt akkor is eltudnal helyezkedni mondjuk egy ovodaba.)
sok erot es kitartast cheers
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
evalayna




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. Feb. 11.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 7:41 pm

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, jelenleg Budapesten dolgozom. Nagy terveim közt szerepel az, hogy ha sikerülne megvalósítanom szeretnék Kairóban munkát vállalni, és majd lehet, hogy idővel kinn is maradni. Mivel a barátom Egyiptomi, ezért is szívesen megismerkednék Egyiptomban élő magyarokkal/ családokkal, akik esetleg segíteni is turdnának nekem későbbi terveim megvalósításában. Ismerettséget szerezni sem nagy hátrány magyarokkal akik kinn élnek/dolgoznak, ez is sokat jelentene nekem. Smile e-mail címemen elérhető vagyok: csoke.eva@citromail.hu

shokran moot Smile
Éva
Vissza az elejére Go down
kitinka




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. Mar. 19.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 9:41 am

Sziasztok!Munkat keresek Kairoban. Egeszsegugyben szeretnek elhelyezkedni. Tud-e valaki tanacsot aadni arra vonatkozoan milyen eselyeim vannak, es merre erdemes keresgelni?az emailcimemre is irhatto.pekker krisztina@freemail.hu
udv.kitinka
Vissza az elejére Go down
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 44
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:12 pm

Kiri72 írta:
Sziasztok!

Én teljesen új tagja vagyok ennek az oldalnak. Szeretném a segítségeteket kérni. Engem is eltalált Ámor nyila, egymásba szerettünk egy egyiptomi férfival. Én elvált nő vagyok, 3 gyerekkel. Megkérte a kezemet és hamarosan ki fogunk költözni Kairóba. A gyerekeknek keresek iskolát és természetesen magamnak munkát. Szociálpedagógusi és könyvelői végzettségem van /az utóbbit régen nem csináltam/. Jelenleg tanulom az angolt.

Mindenki segítségét előre is köszönöm, további szép estét.


szia
en azert ngyon meggondolnam ki e jojjek a 3 gyerekkel de te tudod
hol szeretnetek lakni azt kene tudni es akkor jobban tudunk segiteni iskola ugybe munkaugybe nem tom remeljuk talasz valamit
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:58 pm

anna írta:
Kiri72 írta:
Sziasztok!

Én teljesen új tagja vagyok ennek az oldalnak. Szeretném a segítségeteket kérni. Engem is eltalált Ámor nyila, egymásba szerettünk egy egyiptomi férfival. Én elvált nő vagyok, 3 gyerekkel. Megkérte a kezemet és hamarosan ki fogunk költözni Kairóba. A gyerekeknek keresek iskolát és természetesen magamnak munkát. Szociálpedagógusi és könyvelői végzettségem van /az utóbbit régen nem csináltam/. Jelenleg tanulom az angolt.

Mindenki segítségét előre is köszönöm, további szép estét.


szia
en azert ngyon meggondolnam ki e jojjek a 3 gyerekkel de te tudod
hol szeretnetek lakni azt kene tudni es akkor jobban tudunk segiteni iskola ugybe munkaugybe nem tom remeljuk talasz valamit

Egyetertek Annaval, mielott veglegesen dontenel jobb lenne egy par honapot Egyiptomba tolteni es akkor jobban atlatnad a helyzetet es hogy hogyan tudtok beileszkedni.. sok sikert es szep napot sunny
varjuk a fejlemenyeket lol!
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





iskola és munkalehetőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: iskola és munkalehetőség   iskola és munkalehetőség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
iskola és munkalehetőség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Munka ajánlatok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KARRIER-
Ugrás: