MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Habiba73
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Judit
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Judy
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
anna
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Fareo
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Ferrero
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Reuskaster
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
piramid
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Beatrix
Sziasztok! - Page 3 I_vote_lcapSziasztok! - Page 3 I_voting_barSziasztok! - Page 3 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sziasztok!

Go down 
+7
hnockh
adriennrus
Judit
Reuskaster
Judy
Monka
coucou
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
hnockh

hnockh


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2011. Feb. 12.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 4:35 am

sziasztok cyclops
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/user/hnockh
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 9:01 am

Hello! :-)
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 12:51 am

Hahóóóóóóóóóóóóó MINDENKI Smile Smile ..........................................visszatértem Smile

Üdv. hnockh Wink

Judit
flower
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 8:12 pm

Judit írta:
Hahóóóóóóóóóóóóó MINDENKI Smile Smile ..........................................visszatértem Smile

Üdv. hnockh Wink

Judit
flower
cheers


cheers Udvozolek ujra korunkbe es turelmetlenul varjuk a beszamolodat... lol!
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 1:07 am

Monka írta:
Judit írta:
Hahóóóóóóóóóóóóó MINDENKI Smile Smile ..........................................visszatértem Smile

Üdv. hnockh Wink

Judit
flower
cheers


cheers Udvozolek ujra korunkbe es turelmetlenul varjuk a beszamolodat... lol!


Smile Köszönöm Monka!

Egyenlőre sajnos sokkhatás alatt vagyok még, amiért itt vagyok és nem ott... Sad
Remélem holnap összeszedettebb leszek kicsit, és bővebben tudok mesélni nektek, mi is történt velem..

Salam

Judit
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 12:45 pm

Judit írta:
Monka írta:
Judit írta:
Hahóóóóóóóóóóóóó MINDENKI Smile Smile ..........................................visszatértem Smile

Üdv. hnockh Wink

Judit
flower
cheers


cheers Udvozolek ujra korunkbe es turelmetlenul varjuk a beszamolodat... lol!


Smile Köszönöm Monka!

Egyenlőre sajnos sokkhatás alatt vagyok még, amiért itt vagyok és nem ott... Sad
Remélem holnap összeszedettebb leszek kicsit, és bővebben tudok mesélni nektek, mi is történt velem..

Salam

Judit


Szia

Probald lefoglalni valamivel magad az segit...
Kellemes napot mindenkinek
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 1:33 am


zia Monka, sziasztok!

Hát Monka, minthogyha csak tudtad volna, mi lesz velem, úgy tanácsoltad nekem, hogy próbáljam magam lefoglalni valamivel............................ Ugyanis mióta hazajöttem, csak dolgozok, és dolgozok . . . Kicsit szerintem többet is dolgoztam a héten, amolyan kényszerből is ... ... mert nagyon nem találtam a helyem napokig, de most már "csak" a HIÁNYérzet maradt ... Sad
Nem könnyű.
Hihetetlen belegondolnom, hogy egy hete még vígan ott voltam, most meg.. Amikor múlt vasárnap leszállt a gép Ferihegyen nem megkönnyebbülést éreztem. Valami egészen mást, amit sosem azelőtt.
De jó volt az a két hét!! Smile)))))))) Annyi minden történt velem Smile
A legfontosabb és amire bizonyára kíváncsiak vagytok, hogy eljegyeztük egymááááááááááást !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Nem tudtam előre, pontosan hogy lesz, de második nap elmentünk egy ügyvédhez (Ahmeddel, a nővérével és a csak emiatt egy éjszakára a hadseregből hazatérő bátyjával) papírt írni a házassági szándékunkról. Ez persze nem egy legális papír, ezzel még el kellett volna mennünk Cairóba vagy Alexandriába (merthogy csak az előbb említett két város hivatalos szerveinél készült házassági papírt lehet Magyarországon lefordíttatni és legálissá tenni). Másnap anyukájával és még nem is tudom, hány rokonnal együtt elmentünk gyűrűt és még sok más dolgot venni...mert ez ott így szokás. Legalábbis nekem Ahmed így mondta, és nem hiszem, hogy csak ennél a családnál lenne ez így Smile
Aztán harmadnap megjelent a fél család: mindenféle rokon, hogy csak kapkodtam a fejem Smile És mind minket köszöntöttek…….tortával, tánccal stb. vááááááááá Smile))))))))))))))))))))))))))
Szóval összekötöttük az életünket, de ez még nem az elfogadott, törvényes út. Ehhez nekem még kellett volna Magyarországról, a szülővárosom hivatalában kiállított papír arról, hogy nincs törvényes akadálya a házasságomnak, és talán még egy olyan papír is, ami a vallásomat igazolja (legalábbis ezt mondta nekem a telefonban az a hölgy, akit sok sok csörgetésre sikerült "elkapnom" az Egyiptomi Nagykövetségen... ... ...)
Vallás. Jó téma. Ahmedemmel rengeteget beszélgettünk arról, hogy jobb lenne, ha muszlim lennék . . . Ő nem erőlteti, mindig azt mondja, saját döntésem, én mégis hezitálok.
Másik jó téma: mennyire "más" az élet egy egyiptomi férfi mellett, és ez attól is függ, mennyire "követeli" meg, hogy eltakard magad és változtasd meg az életed mellette. Ahmed mellett elfedtem a fejem, és szóváltások után értem el, hogy ezt a saját ruháim viselése mellett tegyem. (Ahmed azt mondja, hogy aki úgy néz ki, mint Shakira - ezt rám érti Very Happy Wink - annak viselnie kell ezeket ............ persze ez túlzás, de jól esik, hogy így lát engem) Smile
Képzeljétek!!! Smile Rendesen letesztelt a család: magyaros ételeket "kellett" főznöm, de hálistennek megnyalták a tíz ujjukat minden elkészített kajám után Wink És a pitakenyérből még bundáskenyeret is rittyentettem nekik Very Happy ... azóta is olyat süttetnek Ahmed öccsei reggelente Wink Very Happy És fetasajtból körözöttet Very Happy Meg kacsából levest ;D ........ Szóval "adtam" nekik rendesen Smile Smile Smile És amikor már Ahmed anyukája mondta, hogy minden, amit készítek finom, majd kibújtam a bőrömből Smile))))))))))))))))))
Voltam a Földközi-tenger partján egy nagyon hangulatos városkában pár napra (Ras El-Bar, Damyeta), aztán egy igazi egyiptomi lagziban pár órára, aztán hajókáztam is.
De a legfontosabb a család szeretete volt mindvégig………………………TELJES családtag voltam Smile
Most azon törjük a fejünket, hogyan tudna ő jönni ide egy kicsit, úgy értem utána kellene olvasnom a vízumigénylés témának (hátha tudnék neki segíteni egy meghívóval).

Hm. Visszanézve látom, rengeteget írtam, de biztos még napokig tudnék mesélni, annyi minden történt Wink

Most azonban elköszönök
Szép éjszakát mindenkinek

Judit
sunny
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 6:53 pm

Szia Judit,

Enged meg hogy elosszor is szivbol gratulaljak nektek cheers
Nagyon orulok, hogy minden jol sikerult a csaladja elfogadott es pozitiv elmenyekkel tertel haza. Miben maradtattok, mi lesz a kovetkezo lepes? Errol jut eszembe, le tudnad irni pontosan h milyen papirok szuksegesek es honnan kell beszerezni es hol kell legalizalni, szoval mindent....ami a hazasaghoz szukseges. A valasal kapcsolatba, szerintem semmikep ne donts amig a tol z ig nem ismertel meg egy valast, az elso lepes olvasd el a Korant ( egyszeru a nyelvezete, kb egy honap alatt el tudod olvasni, ha erdekel elkuldok neked egy cimet ahonnan egy nagyon jo forditast lehet letolteni, mert az se mindegy) Gondolom a hidzsabra gondoltal a fejtakarason Smile szerintem ez is a te dontesed kell legyen es ha mar kenyszeritve erzed magaz az mar nem jo, de tudnod kell sok esetbe vedelmet nyujt.

Minden jot es kitartast Smile


Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 7:19 pm

Sziasztok, szia Judit!

Udvozollek ujra koreinkben!
Jo parszor elolvastam mar az elmenybeszamolodat, es nagyon orulok, hogy ennyire jol sikerult ez az utad. Az eljegyzeshez mindenkepp gratulalok!!!
Papirugyben annyit tudok segiteni, hogy az igazolast a csaladi allapotodrol a helyi onkormanyzat ugyfelszolgalatan allitjak ki. Amit viszont nem tudok...hol es milyen nyelvre kell ezt lefordittatni, hogy hiteles maradjon, es biztosan elfogadjak majd. A masik dolog pedig amirol nem tudok de erdekelne az a vallast igazolo papir. Az mindenkepp kell? Mar csak azert mert en -ha nem is vagyok buszke ra- de pogany vagyok, nem vagyok megkeresztelve, ennel fogva igazolast sincs honnan kernem.
A masik dolog pedig, hogy mennyire kell eltakarni magunkat... erdekes de az en Mansour-om nem kerte tolem, hogy nagyon eltakarjam magam, ez igazan annyit jelent, hogy a sajat "europai" ruhaimat viseltem, na persze nem rovidadrag-miniszoknya, hanem farmer, polo, esetleg hosszu ruha. Nekem igazan nem esett nehezemre "igy" oltozni. De ha ott vagyok mindig van bennem egy kesztetes, hogy mashogy oltozzek, mint amit itthon megszoktam.

Judit! ha lesz kedved es idod varom a folytatast...annyira jol meselted el, hogy szinte visszarepitettel az idoben, es terben is ujra Egyiptomba.

Szep estet mindenkinek.
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 8:15 pm

Monka írta:
Szia Judit,

Enged meg hogy elosszor is szivbol gratulaljak nektek cheers
Nagyon orulok, hogy minden jol sikerult a csaladja elfogadott es pozitiv elmenyekkel tertel haza. Miben maradtattok, mi lesz a kovetkezo lepes? Errol jut eszembe, le tudnad irni pontosan h milyen papirok szuksegesek es honnan kell beszerezni es hol kell legalizalni, szoval mindent....ami a hazasaghoz szukseges. A valasal kapcsolatba, szerintem semmikep ne donts amig a tol z ig nem ismertel meg egy valast, az elso lepes olvasd el a Korant ( egyszeru a nyelvezete, kb egy honap alatt el tudod olvasni, ha erdekel elkuldok neked egy cimet ahonnan egy nagyon jo forditast lehet letolteni, mert az se mindegy) Gondolom a hidzsabra gondoltal a fejtakarason Smile szerintem ez is a te dontesed kell legyen es ha mar kenyszeritve erzed magaz az mar nem jo, de tudnod kell sok esetbe vedelmet nyujt.

Minden jot es kitartast Smile



Nagyon köszönöm Monka Wink !!!
Igazából egyvalaki még nem tudja: az apukája................és ez nagy falat lesz, de azt mondja, majd megoldják . . . nem tudom.
A következő lépés, hogy nyáron valamikor visszamegyek majd a szükséges papírokkal, de én azt is szeretném, hogyha ő jönne (bár ez a vízuma miatt elég macerás, mint tudjuk).
Igen, Ahmed is ezt mondta, hogy olvassam el először a Korant .. sokmindent tanultam róla a főiskolán, de tényleg nem eleget ahhoz, hogy dönteni tudjak. És szívesen elfogadnám az általad javasolt internetcímet a letöltéshez Smile
Ezt te jobban tudod Monka, hogy mi a neve...................Vettünk két kendőt, a nővére megmutatta, hogyan használhatom és már egyedül csináltam meg minden este, amikor kimentünk valahová Smile Smile Smile De azért ez furcsa volt eleinte (talán első két esetben éreztem kényszernek)..........OTT már valahogy megszoktam...és miatta tettem, de még szokni kell. De az is érdekes élmény volt, hogy harmadik este már eszembe sem jutott nem viselni Smile

Szép estét
Judit
Smile
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 8:54 pm

Judy írta:
Sziasztok, szia Judit!

Udvozollek ujra koreinkben!
Jo parszor elolvastam mar az elmenybeszamolodat, es nagyon orulok, hogy ennyire jol sikerult ez az utad. Az eljegyzeshez mindenkepp gratulalok!!!
Papirugyben annyit tudok segiteni, hogy az igazolast a csaladi allapotodrol a helyi onkormanyzat ugyfelszolgalatan allitjak ki. Amit viszont nem tudok...hol es milyen nyelvre kell ezt lefordittatni, hogy hiteles maradjon, es biztosan elfogadjak majd. A masik dolog pedig amirol nem tudok de erdekelne az a vallast igazolo papir. Az mindenkepp kell? Mar csak azert mert en -ha nem is vagyok buszke ra- de pogany vagyok, nem vagyok megkeresztelve, ennel fogva igazolast sincs honnan kernem.
A masik dolog pedig, hogy mennyire kell eltakarni magunkat... erdekes de az en Mansour-om nem kerte tolem, hogy nagyon eltakarjam magam, ez igazan annyit jelent, hogy a sajat "europai" ruhaimat viseltem, na persze nem rovidadrag-miniszoknya, hanem farmer, polo, esetleg hosszu ruha. Nekem igazan nem esett nehezemre "igy" oltozni. De ha ott vagyok mindig van bennem egy kesztetes, hogy mashogy oltozzek, mint amit itthon megszoktam.

Judit! ha lesz kedved es idod varom a folytatast...annyira jol meselted el, hogy szinte visszarepitettel az idoben, es terben is ujra Egyiptomba.

Szep estet mindenkinek.
Udv.
Judy

Hát szia Judy,

már vártam a bejelentkezésed!!!!! Smile Mi újság veled, nagyon "eltűntél"...
Köszi az üdvözlést Smile
Jaja, hétvégén megyek haza (mert eredetileg nem pesti vagyok:)) és megcsináltatom a papírt az Önkormányzatomnál. A másik papír meg szerintem Ahmedem agyszüleménye, mert én sem tudom, hol kérdezzem ezt meg ... vagyis igazából ő is, meg én is felhívtuk a Magyar Nagykövetséget (ő arabul én meg ugye magyarul) és mindkettőnknek mást mondtak egy kicsit. NA itt kezdődik az érdekes része a dolognak Smile Smile Smile
Én jelen pillanatban úgy tudom, hogy a legfontosabb, hogy ezt a papír, amiről beszélünk, amit kiállít a családi állapotodról az Önkormányzat, és amivel házasságot tudsz kötni Egyiptomban KELL LEFORDÍTTATNI arabra..................bár ezt még nem kérdeztem meg pontosan. Aztán azt a papírt, amit Egyiptomban adnak, kell Magyarországon lefordíttatni - gondolom, mindenki a saját nyelvén akarja látni a dolgokat.
Visszatérve: tehát szerintem nem kell vallást igazoló papír..mert lehetsz te tényleg olyan ember is, aki nincs megkeresztelkedve (tesóm élettársa sincs - semmi gond ezzel).
Igen a ruha. Erre céloztam, amikor azt írtam, hogy kis megbeszélés után a saját európai ruhámat (érsd: pulóver, farmer) hordtam de a fejemre kendőt kötve. Így viselik ezt az ottani fiatalabb lányok is. És nagyon jól mondod, hogy persze, nem miniszoknya, és amúgy is "késztetésed" van egy picit másképp öltözni...............ez OK is, ezt én is így gondolom, csak nekem és szerintem mindenkinek vannak olyan ruhadarabjai, amik többet hagynak láttatni.......de ezeket eleve el sem vitte oda. Tehát ott mindenképp jobban odafigyelek, mit viselek, mint itthon. De lehet, hogy csak meg kéne találnom az ottani "stílusomat" és máris jobban érezném magam ...

OK Smile írom majd a folytatást ... nekem a legjobb visszaemlékezni Wink
És örülök, hogy tetszett az irományom Very Happy

Kellemes pihenést éjszakára mindenkinek!

Judit

flower
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 9:00 pm

Judit írta:
Monka írta:
Szia Judit,

Enged meg hogy elosszor is szivbol gratulaljak nektek cheers
Nagyon orulok, hogy minden jol sikerult a csaladja elfogadott es pozitiv elmenyekkel tertel haza. Miben maradtattok, mi lesz a kovetkezo lepes? Errol jut eszembe, le tudnad irni pontosan h milyen papirok szuksegesek es honnan kell beszerezni es hol kell legalizalni, szoval mindent....ami a hazasaghoz szukseges. A valasal kapcsolatba, szerintem semmikep ne donts amig a tol z ig nem ismertel meg egy valast, az elso lepes olvasd el a Korant ( egyszeru a nyelvezete, kb egy honap alatt el tudod olvasni, ha erdekel elkuldok neked egy cimet ahonnan egy nagyon jo forditast lehet letolteni, mert az se mindegy) Gondolom a hidzsabra gondoltal a fejtakarason Smile szerintem ez is a te dontesed kell legyen es ha mar kenyszeritve erzed magaz az mar nem jo, de tudnod kell sok esetbe vedelmet nyujt.

Minden jot es kitartast Smile



Ja! Ami kimaradt: persze, hogy leírom (leírnám), PONTOSAN milyen paprok és milyen nyelven szükségesek a házasságkötéshez ................................... csakhogy még én sem látok tisztán. Mindig leírom, mit tudok meg, hátha ez segít Smile Smile Smile

Jó éjt

Judit


Nagyon köszönöm Monka Wink !!!
Igazából egyvalaki még nem tudja: az apukája................és ez nagy falat lesz, de azt mondja, majd megoldják . . . nem tudom.
A következő lépés, hogy nyáron valamikor visszamegyek majd a szükséges papírokkal, de én azt is szeretném, hogyha ő jönne (bár ez a vízuma miatt elég macerás, mint tudjuk).
Igen, Ahmed is ezt mondta, hogy olvassam el először a Korant .. sokmindent tanultam róla a főiskolán, de tényleg nem eleget ahhoz, hogy dönteni tudjak. És szívesen elfogadnám az általad javasolt internetcímet a letöltéshez Smile
Ezt te jobban tudod Monka, hogy mi a neve...................Vettünk két kendőt, a nővére megmutatta, hogyan használhatom és már egyedül csináltam meg minden este, amikor kimentünk valahová Smile Smile Smile De azért ez furcsa volt eleinte (talán első két esetben éreztem kényszernek)..........OTT már valahogy megszoktam...és miatta tettem, de még szokni kell. De az is érdekes élmény volt, hogy harmadik este már eszembe sem jutott nem viselni Smile

Szép estét
Judit
Smile
sunny
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 9:25 pm

Szia Judit,

Igazad van kicsit tenyleg eltuntem, az elmult masfel het kicsit huzos lett. Mult hetvegen otthon voltam 4 napot, koncert, vadaszbal...szoval nagy bulik. Visszajottem, koltoztem, es a melohelyen is bele kellett huzni, rengeteg a munka. De mostmar helyrealltak a dolgok, szoval leszek.
Es amugy is...nem voltal itt, kicsit meg is allt az elet a forumon, en sem irogattam, vartalak "haza".
En most hogy otthon voltam kikertem azt az igazolast, bar nem biztos, hogy mostanaban fogom felhasznalni, de mivel nem minden nap jutok az Onkormanyzat kozelebe igy biztos ami biztos megcsinaltattam, innen az info.

Maskulonben mi a helyzet arrafele? Kezd visszaterni minden a rendes kerekvagasba,vagy azert meg erzodnek az elmult hetek tortenesei? Nagyon kivancsi leszek mi fog valtozni, hogyan is valosul meg az "Egytian dream".

Ami engem-minket erint az az, hogy meg nagyon keves a turista, igy a munka is Luxorban. Sajnos. De nagyon bizom benne, hogy hamarosan ujra igazan beindul az elet. Es akkor.....vegre elkezdem tervezgetni a kb majusi utamat!!!


Na hat akkor ujbol szep estet mindenkinek.
Udv:
Judy
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 10:01 pm

Judit írta:
Monka írta:
Szia Judit,

Enged meg hogy elosszor is szivbol gratulaljak nektek cheers
Nagyon orulok, hogy minden jol sikerult a csaladja elfogadott es pozitiv elmenyekkel tertel haza. Miben maradtattok, mi lesz a kovetkezo lepes? Errol jut eszembe, le tudnad irni pontosan h milyen papirok szuksegesek es honnan kell beszerezni es hol kell legalizalni, szoval mindent....ami a hazasaghoz szukseges. A valasal kapcsolatba, szerintem semmikep ne donts amig a tol z ig nem ismertel meg egy valast, az elso lepes olvasd el a Korant ( egyszeru a nyelvezete, kb egy honap alatt el tudod olvasni, ha erdekel elkuldok neked egy cimet ahonnan egy nagyon jo forditast lehet letolteni, mert az se mindegy) Gondolom a hidzsabra gondoltal a fejtakarason Smile szerintem ez is a te dontesed kell legyen es ha mar kenyszeritve erzed magaz az mar nem jo, de tudnod kell sok esetbe vedelmet nyujt.

Minden jot es kitartast Smile



Nagyon köszönöm Monka Wink !!!
Igazából egyvalaki még nem tudja: az apukája................és ez nagy falat lesz, de azt mondja, majd megoldják . . . nem tudom.
A következő lépés, hogy nyáron valamikor visszamegyek majd a szükséges papírokkal, de én azt is szeretném, hogyha ő jönne (bár ez a vízuma miatt elég macerás, mint tudjuk).
Igen, Ahmed is ezt mondta, hogy olvassam el először a Korant .. sokmindent tanultam róla a főiskolán, de tényleg nem eleget ahhoz, hogy dönteni tudjak. És szívesen elfogadnám az általad javasolt internetcímet a letöltéshez Smile
Ezt te jobban tudod Monka, hogy mi a neve...................Vettünk két kendőt, a nővére megmutatta, hogyan használhatom és már egyedül csináltam meg minden este, amikor kimentünk valahová Smile Smile Smile De azért ez furcsa volt eleinte (talán első két esetben éreztem kényszernek)..........OTT már valahogy megszoktam...és miatta tettem, de még szokni kell. De az is érdekes élmény volt, hogy harmadik este már eszembe sem jutott nem viselni Smile

Szép estét
Judit
Smile

Szia, a cimet majd atkuldom pm be, a kendovel kapcs. en eleg furcsa helyzetbe vagyok ugyanis en nagyon gondolkozok rajta h viseljem, a ferjemnek peddig nem igazan tetszik az otle, jo nem Smile))) Azt hieszem ki fogom boviteni az eggyik mondasomat vagyis, hogy "Nem minden arab muzulman es nem minden muzulman arab" azzal hogy nem minden muzulman kendos (hijab) es nem minden kendos muzulman Smile
Jo ejt
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 11:01 pm

Judy írta:
Szia Judit,

Igazad van kicsit tenyleg eltuntem, az elmult masfel het kicsit huzos lett. Mult hetvegen otthon voltam 4 napot, koncert, vadaszbal...szoval nagy bulik. Visszajottem, koltoztem, es a melohelyen is bele kellett huzni, rengeteg a munka. De mostmar helyrealltak a dolgok, szoval leszek.
Es amugy is...nem voltal itt, kicsit meg is allt az elet a forumon, en sem irogattam, vartalak "haza".
En most hogy otthon voltam kikertem azt az igazolast, bar nem biztos, hogy mostanaban fogom felhasznalni, de mivel nem minden nap jutok az Onkormanyzat kozelebe igy biztos ami biztos megcsinaltattam, innen az info.

Maskulonben mi a helyzet arrafele? Kezd visszaterni minden a rendes kerekvagasba,vagy azert meg erzodnek az elmult hetek tortenesei? Nagyon kivancsi leszek mi fog valtozni, hogyan is valosul meg az "Egytian dream".

Ami engem-minket erint az az, hogy meg nagyon keves a turista, igy a munka is Luxorban. Sajnos. De nagyon bizom benne, hogy hamarosan ujra igazan beindul az elet. Es akkor.....vegre elkezdem tervezgetni a kb majusi utamat!!!


Na hat akkor ujbol szep estet mindenkinek.
Udv:
Judy

Hm..., szóval elfoglalt voltál rendesen. Akkor meg is értem a kimaradást ... meg azt is, hogy hiányoltál ;P Wink
Egyszer egy éjszaka amúgy benéztem ide és láttam: sehol senki . . . Sad de időm nem volt írni, de úgy gondolom megérted, megértitek Smile))))
Köszi az infót amúgy Wink

Helyzetről. Nem tudnék reális helyzetjelentést adni, mert előtte nem voltam ott..talán Monka hitelesebb ebben. Csakhogy ő meg azt a részét nem tudja a dolgoknak, mik mentek a tv-ben az egészről. Szóval jó a kérdés Very Happy De komolyra fordítva mi még belefutottunk két demonstrációba ott, de igazából nem volt sűlyos a helyzet. Szerintem még időbe telik, amíg elindul a változás, amúgy meg gyorsan visszaállt az élet. Tényleg nem tudom megítélni, csak hablatyolok Smile
Meg azért attól is függ, melyik városban vagy...

Szóval te konkrétan dolgozni készülsz oda..ez jóSmile Szerintem májusra biztos, hogy helyreáll a turistaforgalom, mert már most azt mondják (legalábbis a magyar tv-ben), hogy már most újraindultak az utak, és sokkal olcsóbban lehet Egyiptomba menni a történtek miatt...

pussssz
Judit
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 11:09 pm


Szia, a cimet majd atkuldom pm be, a kendovel kapcs. en eleg furcsa helyzetbe vagyok ugyanis en nagyon gondolkozok rajta h viseljem, a ferjemnek peddig nem igazan tetszik az otle, jo nem Smile))) Azt hieszem ki fogom boviteni az eggyik mondasomat vagyis, hogy "Nem minden arab muzulman es nem minden muzulman arab" azzal hogy nem minden muzulman kendos (hijab) es nem minden kendos muzulman Smile
Jo ejt[/quote]

Hahahahaaaaa:)))))))))))))) nagyon jó fej vagy! cheers bounce Laughing
Előre is köszi a címet:)
Hmmmmmmmmmm....lassan kezdem elhinni, hogy Ahmedem egy csomó mindent megcsináltat velem Smile Smile Smile

pussssz
Judit
Vissza az elejére Go down
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Sziasztok!!!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 1:52 am

Judit írta:

Szia, a cimet majd atkuldom pm be, a kendovel kapcs. en eleg furcsa helyzetbe vagyok ugyanis en nagyon gondolkozok rajta h viseljem, a ferjemnek peddig nem igazan tetszik az otle, jo nem Smile))) Azt hieszem ki fogom boviteni az eggyik mondasomat vagyis, hogy "Nem minden arab muzulman es nem minden muzulman arab" azzal hogy nem minden muzulman kendos (hijab) es nem minden kendos muzulman Smile
Jo ejt

Hahahahaaaaa:)))))))))))))) nagyon jó fej vagy! cheers bounce Laughing
Előre is köszi a címet:)
Hmmmmmmmmmm....lassan kezdem elhinni, hogy Ahmedem egy csomó mindent megcsináltat velem Smile Smile Smile

pussssz
Judit[/quote]

Helló!

Én is nemsokára kint fogok élni,Insaa Allah,Kairóban-Maadi. Remélhetőleg 1-2 hónapon belül sikerül házasságot kötnöm a párommal. Most csak a papirok intézése miatt utaztam haza(mert a kinti követségen nem tudtak,akartak segíteni,mindig leráztak,telefonon ill. e-mailben is). Novembertől 4 csodás hónapot vele töltötem. Nagyon hiányzik már 2 nap után is,de minden nap skype-olunk.
Imádom egyiptomot,a klima a környezet,az emberek teljesen más mint itt,már honvágyam van vissza. Egyiptomot tekintem az igazi otthonomnak,ja és fel szeretném venni az állampolgárságot is. Aki tud ebben segiteni mik kellenek hozzá az irjon,köszike.
farao


A hozzászólást Fareo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 12, 2011 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 8:45 pm

Fareo írta:
Judit írta:

Szia, a cimet majd atkuldom pm be, a kendovel kapcs. en eleg furcsa helyzetbe vagyok ugyanis en nagyon gondolkozok rajta h viseljem, a ferjemnek peddig nem igazan tetszik az otle, jo nem Smile))) Azt hieszem ki fogom boviteni az eggyik mondasomat vagyis, hogy "Nem minden arab muzulman es nem minden muzulman arab" azzal hogy nem minden muzulman kendos (hijab) es nem minden kendos muzulman Smile
Jo ejt

Hahahahaaaaa:)))))))))))))) nagyon jó fej vagy! cheers bounce Laughing
Előre is köszi a címet:)
Hmmmmmmmmmm....lassan kezdem elhinni, hogy Ahmedem egy csomó mindent megcsináltat velem Smile Smile Smile

pussssz
Judit

Helló!

Én is nemsokára kint fogok élni,Insaa Allah,Kairóban-Maadi. Remélhetőleg 1-2 hónapon belül sikerül házasságot kötnöm a párommal. Most csak a papirok intézése miatt utaztam haza(mert a kinti követségen nem tudtak,akartak segíteni,mindig leráztak,telefonon ill. e-mailben is). Novembertől 4 csodás hónapot vele töltötem. Nagyon hiányzik már 2 nap után is,de minden nap skype-olunk.
Imádom egyiptomot,a klima a környezet,az emberek teljesen más mint itt,már honvágyam van vissza. Egyiptomot tekintem az igazi otthonomnak,ja és fel szeretném venni az állampolgárságot is. Aki tud ebben segiteni mik kellenek hozzá az irjon,köszike.[/quote]



Szia Fareo:)

Monka örülni fog neked...végre valaki Cairoba megy! Wink
Jaja...kinti Nagykövetség. . .ismerős téma:) Nem valami segítőkészek.
Jó neked, hogy négy hónapot tölthettél kint!
Sajnos az állampolgárság intézéséhez semmi infóm nincs, de a "többi" stimmel Smile (Egyiptomimádat, házasság téma)

Judit
flower
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:33 pm

Judit írta:
Fareo írta:
Judit írta:

Szia, a cimet majd atkuldom pm be, a kendovel kapcs. en eleg furcsa helyzetbe vagyok ugyanis en nagyon gondolkozok rajta h viseljem, a ferjemnek peddig nem igazan tetszik az otle, jo nem Smile))) Azt hieszem ki fogom boviteni az eggyik mondasomat vagyis, hogy "Nem minden arab muzulman es nem minden muzulman arab" azzal hogy nem minden muzulman kendos (hijab) es nem minden kendos muzulman Smile
Jo ejt

Hahahahaaaaa:)))))))))))))) nagyon jó fej vagy! cheers bounce Laughing
Előre is köszi a címet:)
Hmmmmmmmmmm....lassan kezdem elhinni, hogy Ahmedem egy csomó mindent megcsináltat velem Smile Smile Smile

pussssz
Judit

Helló!

Én is nemsokára kint fogok élni,Insaa Allah,Kairóban-Maadi. Remélhetőleg 1-2 hónapon belül sikerül házasságot kötnöm a párommal. Most csak a papirok intézése miatt utaztam haza(mert a kinti követségen nem tudtak,akartak segíteni,mindig leráztak,telefonon ill. e-mailben is). Novembertől 4 csodás hónapot vele töltötem. Nagyon hiányzik már 2 nap után is,de minden nap skype-olunk.
Imádom egyiptomot,a klima a környezet,az emberek teljesen más mint itt,már honvágyam van vissza. Egyiptomot tekintem az igazi otthonomnak,ja és fel szeretném venni az állampolgárságot is. Aki tud ebben segiteni mik kellenek hozzá az irjon,köszike.



Szia Fareo:)

Monka örülni fog neked...végre valaki Cairoba megy! Wink
Jaja...kinti Nagykövetség. . .ismerős téma:) Nem valami segítőkészek.
Jó neked, hogy négy hónapot tölthettél kint!
Sajnos az állampolgárság intézéséhez semmi infóm nincs, de a "többi" stimmel Smile (Egyiptomimádat, házasság téma)

Judit
flower [/quote]


Hat persze, hogy orul Monka cheers bar Maadi egy kicsit messze van..de sebaj Wink legalabb Kairo
Miutan osszehazasodtattok es megkaptad a tartozkodast 2 het kb beadhatod az allampolgarsagi kerelmet is min 6 honap max 2 ev (meg nem kervenyeztem)
szep napot
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 10:37 pm

Hat persze, hogy orul Monka cheers bar Maadi egy kicsit messze van..de sebaj Wink legalabb Kairo
Miutan osszehazasodtattok es megkaptad a tartozkodast 2 het kb beadhatod az allampolgarsagi kerelmet is min 6 honap max 2 ev (meg nem kervenyeztem)
szep napot

Szia! Te Kairóban merre laksz?
"Min. 6 hónap,max. 2 év" ,ez az amennyi időre kérhetem,vagy amig elkészül és megadják? Smile
farao


A hozzászólást Fareo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 12, 2011 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2011 12:22 am

Fareo írta:
Hat persze, hogy orul Monka cheers bar Maadi egy kicsit messze van..de sebaj Wink legalabb Kairo
Miutan osszehazasodtattok es megkaptad a tartozkodast 2 het kb beadhatod az allampolgarsagi kerelmet is min 6 honap max 2 ev (meg nem kervenyeztem)
szep napot

Szia! Te Kairóban merre laksz?
"Min. 6 hónap,max. 2 év" ,ez az amennyi időre kérhetem,vagy amig elkészül és megadják? Smile

Szia, min. 6 honapba max 2 evbe telik mig megkapod az allamplolgarsagot, de csak miutan megkaptad a tartozkodasit csakis utana kerelmezheted. Al Agouzaba lakunk Smile
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 3:05 pm

Hello mindenkinek!


Veletlenul talaltam meg ezt a forumot de megorvendtem neki:)
Jo erzes tapasztalni, hogy sokan batran vallaltak egy uj elet kezdeset ott.
Engem is a szerelem vitt ki Egyiptomba. Evek ota nagy erdeklodest keltett bennem az ottani kultura es tortenelem.
Megismerkedtem egy sraccal az interneten. Hosszu ideig tartottuk a kapcsolatot az interneten+telefonom amig ereztuk mindeketten, hogy eljott az ido a talalkozasra.Mivel o nem kapott vizumot (Roman allampolgar vagyok), nekem kellett oda utazni.A tavaly osszel bevallaltam es elutaztam 10 napra Alexandriaba es Kairoba.
Egy szoval nagyon jo volt es nagyon tetszett.Eszrevettem a nagy kulonbseget az europai es az ottani szokasok meg kultura kozott. Nekem ugyis tetszett.
Most odajutottunk, hogy a hazassagrol beszelunk es persze az en odakoltozesemrol.
Emiatt is orvendek, hogy itt ezen a forumon beszelhetek,talalkozhatok olyan emberekkel akik ott elnek.Tapasztaltak es tanacsolhatnak:)



Mindenkinek kellemes hetet kivanok es minden jot!
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:17 pm

Beatrix írta:
Hello mindenkinek!


Veletlenul talaltam meg ezt a forumot de megorvendtem neki:)
Jo erzes tapasztalni, hogy sokan batran vallaltak egy uj elet kezdeset ott.
Engem is a szerelem vitt ki Egyiptomba. Evek ota nagy erdeklodest keltett bennem az ottani kultura es tortenelem.
Megismerkedtem egy sraccal az interneten. Hosszu ideig tartottuk a kapcsolatot az interneten+telefonom amig ereztuk mindeketten, hogy eljott az ido a talalkozasra.Mivel o nem kapott vizumot (Roman allampolgar vagyok), nekem kellett oda utazni.A tavaly osszel bevallaltam es elutaztam 10 napra Alexandriaba es Kairoba.
Egy szoval nagyon jo volt es nagyon tetszett.Eszrevettem a nagy kulonbseget az europai es az ottani szokasok meg kultura kozott. Nekem ugyis tetszett.
Most odajutottunk, hogy a hazassagrol beszelunk es persze az en odakoltozesemrol.
Emiatt is orvendek, hogy itt ezen a forumon beszelhetek,talalkozhatok olyan emberekkel akik ott elnek.Tapasztaltak es tanacsolhatnak:)



Mindenkinek kellemes hetet kivanok es minden jot!







Szia Beatrix:)

Üdvözöllek körünkben, bár én -még egyelőre:)- Magyarországról... Smile
Fórumozz sokat!!! Very Happy
Szép hétvégét neked is!

Judit
flower
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 5:29 pm

Szia Beatrix,

Udvozollek en is itt a forumon. Mar az elso mondatodbol "levagtam" hogy erdelyi vagy!!! (megorvendtem) 3 evig volt egy sepsiszentgyorgyi baratom, es Erdely amugy is a szivem csucske, az is marad mig elek!!! De az en eletem is Egyiptom fele vette az iranyt. Mint itt rajtam kivul meg paran, en is imadom azt a vilagot, es persze kulonosen egyvalakit.
Remelem gyakran benezel majd ide a forumra.
Udv Neked es Mindenkinek.
Judy
Vissza az elejére Go down
Beatrix

Beatrix


Hozzászólások száma : 10
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2011. Mar. 27.

Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 6:49 pm

Hello hello!


Koszonom a kedves koszontest. Igen,eltalaltad:) Erdelyi vagyok,pontosabban kolozsvari.
Amint emlitetem,megorvendtem a forumnak.Jol esett latni, hogy masok is vannak az en helyzetemben es foleg az Egyiptomban valo koltozesrol almodoznak.
Oszinten, szamomra az oda koltozes erzekeny tema. Ti hogy vagytok ezzel? Nektek nem nehez? Nem nehez ott hagyni az otthont es mindent amihez hozzaszoktatok?
Judy, ezutan Egyptom valamelyik varosa lesz a szived csucske;)


Udv mindenkinek:)
Varom,hogy irjatok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziasztok! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziasztok!   Sziasztok! - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziasztok!
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sziasztok!
» Bemutatkozás
» Sziasztok!
» Sziasztok!
» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KEZD ITT!!!-
Ugrás: