MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Helyzetjelentes Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Helyzetjelentes Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Helyzetjelentes Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Helyzetjelentes Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Helyzetjelentes Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Helyzetjelentes Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Helyzetjelentes Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Habiba73
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Judit
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Judy
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
anna
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Fareo
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Ferrero
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Reuskaster
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
piramid
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Beatrix
Helyzetjelentes I_vote_lcapHelyzetjelentes I_voting_barHelyzetjelentes I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Helyzetjelentes

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 10:19 pm

Sziasztok,

Szerencsere ma egy bekes napot zarunk, nagyobb osszetuzesek nelkul a kozpontba, ugy lattom mar ritkul Mubarak embereinek a szama. Kornyezo negyedekbe mar a het elejen helyreallt a "beke". Ferfiak minden ejjel barikadokal vedik a kornyeket, minden elhaladot igazoltatva ellenorizve. Nappal ugy erzed mintha semmi problema nem lenne az orszagba. Bar nem minden uzlet van meg nyitva, de elelmet meg gyogyszert ejszaka is talalsz.
Valoszinu holnap a bankok is ujra kinyitnak (varhatoan az emberek letamadjak h kivegyek a penzuket) Sokan keszulnek holnap dolgozni... meglassuk mi lessz
Az emberek nem hagyak el a kozpontott amig le nem mond, en csak attol tartok h ujabb kaoszt keltesre keszul a kormany.
Varom kerdeseitek Smile vagy masok beszamoloit
jo ejt
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 7:44 pm

Szia Admin:)

Úgy gondolom, mindannyiónk nevében írhatom, hogy nagyon izgultunk, izgulunk értetek, és örülünk, hogy valamennyire stabilizálódott a helyzet, de azért továbbra is vigyázzatok magatokra!!!

Szép estét
flower
J
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 9:35 pm

Judit írta:
Szia Admin:)

Úgy gondolom, mindannyiónk nevében írhatom, hogy nagyon izgultunk, izgulunk értetek, és örülünk, hogy valamennyire stabilizálódott a helyzet, de azért továbbra is vigyázzatok magatokra!!!

Szép estét
flower
J
Szia Judit,

Nagyon szepen koszonom, hat megprobalunk vigyazni:)
A mai nap mar szinte olyan volt mint a tortentek elott, foleg ha elkerulod a kozpont kornyeket ,meg egy jo dugot is kifogtam:).
A ferfiak mar nem toltik az ejszakat az utcan a kornyekunkon, sok barikadott felszedtek, egy par bank kinyitott ma 3, 4 orara. Az iskolak egy hetig meg tuti belesznek zarva.
Remelem az elkovetkezo napok valami jot hozznak, targyalassok megkezdodtek, remelem, hogy nem csak idohuzas a kormany reszerol...
Jo ejt nektek
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 10:48 pm

Monka írta:
Judit írta:
Szia Admin:)

Úgy gondolom, mindannyiónk nevében írhatom, hogy nagyon izgultunk, izgulunk értetek, és örülünk, hogy valamennyire stabilizálódott a helyzet, de azért továbbra is vigyázzatok magatokra!!!

Szép estét
flower
J
Szia Judit,

Nagyon szepen koszonom, hat megprobalunk vigyazni:)
A mai nap mar szinte olyan volt mint a tortentek elott, foleg ha elkerulod a kozpont kornyeket ,meg egy jo dugot is kifogtam:).
A ferfiak mar nem toltik az ejszakat az utcan a kornyekunkon, sok barikadott felszedtek, egy par bank kinyitott ma 3, 4 orara. Az iskolak egy hetig meg tuti belesznek zarva.
Remelem az elkovetkezo napok valami jot hozznak, targyalassok megkezdodtek, remelem, hogy nem csak idohuzas a kormany reszerol...
Jo ejt nektek

Szia Monka:) (köszi a nevedet;))

Igeeen...a tévében éppen néztem, amint az egyik angol adó az ottani dugót úgy mutatta be, hogy "Kairóban visszatértek a normál kerékvágásba a dolgok".
Hát gondolom megrohamozták ma a bankokat az emberek, meg a boltokat is.
Pont akartam kérdezni az iskolákat, nyitva vannak-e... (Óvónéni és tanítónéni vagyok:)) De úgy gondolom, most a pénz és az élelem beszerzése a legfontosabb.
Jó lenne a változás, tényleg!

Jó éjt Monka neked is - és minden ott élőnek nyugodalmasabb éjszakát, mint az elmúlt napokban volt!

J


Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:31 pm

LEMONDOTT MUBARAK!!!!!!!!!!!!!!!
Yoooooooooooouuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppyyyyyyyyyy!!!!!

Gratulálok Egyiptom! ! ! !

cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:35 pm

IGEEEEEEEEENNNNNNNNNNN IGENNNNNNNNNN IGENNNNNNNN
Nemreg jottem haza a Tahrirol ...bar maradtam volna.. de nem szamit a lenyeg h gyoztunk!!!!!!!!!!!!!!!!
Buszke vagyok az egyiptomiakra!!!!!!!
Igen igen VEGRE!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:19 pm

EZ FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem vagyok erzelgos de ezt egy csoppet megkonnyeztem...
De tovabbra is, es ha lehet meg jobban izgulok, hogy siman menjen az atalakulas!!!
PEACE FOR EGYPT!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Reuskaster




Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Oct. 29.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 8:14 pm

JEEEEEEEEE!!!!! JEEEEEEEEEEE!!!!! JEEEEEEEEEEEE!!!!!!
HURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! HURRRRRÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
TUDTAM!!!! TUDTAM!!!!! TUDTAM!!!!
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 7:44 pm

Sziasztok Egyiptomban lakók!

Érdeklődnék, milyen mostanság a helyzet?
Úgy értem a belpolitikai helyzet, mert úgy hallottam ismét fokozódik a konfliktus muszlimok és keresztények között...és, hogy kijárási tilalom van még mindig..gondolom ez őszig megmarad, a választásokig.
Szóval meséljetek...............

Judit
Vissza az elejére Go down
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 3:32 am

Judit írta:
Sziasztok Egyiptomban lakók!

Érdeklődnék, milyen mostanság a helyzet?
Úgy értem a belpolitikai helyzet, mert úgy hallottam ismét fokozódik a konfliktus muszlimok és keresztények között...és, hogy kijárási tilalom van még mindig..gondolom ez őszig megmarad, a választásokig.
Szóval meséljetek...............

Judit

Sziasztok!
Én csak a páromtól kapok híreket kintről,holnap ismét tüntetésre készülnek a Tahrir téren. Most a rendőrséggel nincsenek megelégedve,félnek,hogy azok még mindíg Mubarak oldaléán állnak. A katonaság viszont nem. Nem tudni összecsapás lesz e végűl,vagy békésen megoldják holnap.
Ja,különben majdnem minden pénteken tüntetnek valamiért valahol,ez már menetrendszerű lett ott, jan. 25.-e óta.
farao
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helyzetjelentes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyzetjelentes   Helyzetjelentes Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Helyzetjelentes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: VEGYES-
Ugrás: